О повышении ставок земельного налога
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23 сентября 2015 года № 46-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 октября 2015 года № 5175. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30 сентября 2016 года № 7-2
Сноска. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 30.09.2016 № 7-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года “О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)” и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
Повысить ставки земельного налога, установленные статьей 378 Кодекса Республики Казахстан “О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)” в пять раз на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан по Жалагашскому району.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель XLVІ сессии Секретарь
Жалагашского районного Жалагашского районного
Маслихата маслихата
БАЙМАХАНОВ Д. СУЛЕЙМЕНОВ К.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель республиканского
государственного учреждения “Управление
государственных доходов по Жалагашскому
району Департамента государственных
доходов по Кызылординской области”
______________________ Айдыханов А.
“23” сентября 2015 года.

Жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 46-8 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 қазанда № 5175 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 қыркүйектегі № 7-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 30.09.2016 № 7-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
“Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387-бабының 1-1-тармағына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Жалағаш ауданы бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге “Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)” Қазақстан Республикасының Кодексінің 378-бабында белгіленген жер салығының мөлшерлемесі бес есеге жоғарылатылсын.
Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық Жалағаш аудандық
мәслихатының XLVІ сессиясының мәслихатының
төрағасы хатшысы
Д. БАЙМАХАНОВ К. СҮЛЕЙМЕНОВ
КЕЛІСІЛДІ:
“Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік
кірістер департаментінің Жалағаш ауданы
бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы”
республикалық мемлекеттік мекемесінің
басшысы
______________________ А.Айдыханов
“23” қыркүйек 2015 жыл.