О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Аксу Жалагашского района Кызылординской области от 19 октября 2015 года N 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 октября 2015 года N 5197
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан”, Законом Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года “Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан” и заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 27 августа 2015 года № 3 аким сельского округа Аксу Жалагашского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу “Тұрғын үй-91” в селе Аксу сельского округа Аксу Жалагашского района на улицу “Мәншәріп Найзабаев”.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
сельского округа Аксу Н. Мукашев

Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Ақсу ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 19 қазандағы N 12 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қазанда N 5197 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, “Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңына және Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 27 тамыздағы № 3 қорытындысына сәйкес Жалағаш ауданы Ақсу ауылдық оркугінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш ауданы Ақсу ауылдық оркугі Ақсу ауылындағы “Тұрғын үй-91” көшесі “Мәншәріп Найзабаев” көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы Н. Мукашев