О присвоении наименования улице в селе Кожамберди
Решение акима сельского округа Кожамберди Жанакорганского района Кызылординской области от 18 ноября 2015 года N 94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 декабря 2015 года N 5255
В соответствии с Законом Республики Казакстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республике Казакстан", Законом Республики Казакстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казакстан", заключением Кызылординской областной ономастической комиссий № 3 от 27 августа 2015 года, аким сельского округа Кожамберди РЕШИЛ:
1. Присвоить улице № 3 имя "Мажит Бидиллаұлы Шадикова" в селе Кожамберди сельского огруга Кожамберди.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечение десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Кожамберди М. Налибаев

Қожамберді ауылындағы көшеге атау беру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Қожамберді ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 18 қарашадағы N 94 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 желтоқсанда N 5255 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қызылорда облыстық ономастикалық комиссиясының 2015 жылғы 27 тамыздағы №3 қорытындысына сәйкес Қожамберді ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қожамберді ауылдық округінің Қожамберді ауылындағы № 3 көшеге "Мәжит Биділлаұлы Шадиковтың" есімі берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қожамберді ауылдық округінің әкімі М. Налибаев