"О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 265 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 04 февраля 2015 года № 281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылоринской области 16 февраля 2015 года № 4872. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 265 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 08 января 2015 года № 4831, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" 17 января 2015 года № 4) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"доходы – 7449926 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 4048448 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 25782 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 3049 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 3372647 тысяч тенге";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"затраты – 8341674 тысяч тенге";
подпункт 3) пункта 1 изложить в новой редакции:
"чистое бюджетное кредитование –86402 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 118920 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –32518 тысяч тенге";
подпункт 4) пункта 1 изложить в новой редакции:
"сальдо от операций с финансовыми активами –71536 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 71536 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0";
подпункт 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
"дефицит бюджета – - 1049686 тысяч тенге";
подпункт 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"финансирование дефицита бюджета –1049686 тысяч тенге;
поступление займов -118920 тысяч тенге;
погашение займов – 32518 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 963284 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Председатель
внеочередной ХХХVІІІ сессии
районного маслихата А. Камалатдин
Секретарь
районного маслихата Б. Маншарипов
Приложение 1
к решению внеочередной XXXVIII
сессии Сырдарьинского районного
маслихата от 4 февраля 2015 года № 281
Приложение 1
к решению внеочередной XXXVIII
сессии Сырдарьинского районного
маслихата от 4 февраля 2015 года № 281
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 265 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2015 жылғы 04 ақпандағы № 281 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 ақпанда № 4872 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 265 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 08 қаңтарда № 4831 болып тіркелді, "Тіршілік тынысы" газетінің 2015 жылғы 17 қаңтарда № 4 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"кірістер – 7449926 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4048448 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 25782 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3049 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3372647 мың теңге";
1-тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"шығындар –8341674 мың теңге";
1-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредиттеу – 86402 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 118920 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 32518 мың теңге";
1-тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –71536 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу –71536 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0";
1-тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы – - 1049686 мың теңге";
1-тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1049686 мың теңге;
қарыздар түсімі - 118920 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 32518 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 963284 мың теңге".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Аталған шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХVІІІ сессиясының төрағасы А.Камалатдин
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Б.Маншарипов
Сырдария аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 4 ақпандағы кезектен тыс
ХХХVІІІ сессиясының № 281 шешіміне
1–қосымша
Сырдария аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 26 желтоқсандағы
кезекті ХХХVІІ сессиясының № 265 шешіміне
1–қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
32518
08
Используемые остатки бюджетных средств
963284
1
Остатки бюджетных средств
963284
1
Свободные остатки бюджетных средств
963284
Приложение 2
к решению внеочередной ХХХVIII сессии
Сырдарьинского районного маслихата
от 4 февраля 2015 года № 281
Приложение 5
к решению очередной ХХХVII сессии
Сырдарьинского районного маслихата
от 26 декабря 2014 года № 265
Перечень бюджетных программ аппаратов акимов поселка и сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
Капитальные расходы государственного органа
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Обеспечение занятости населения на местном уровне
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Освещение улиц населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Аппарат акима поселка Теренозек

008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
32518
08
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
963284
1
Бюджет қаражаты қалдықтары
963284
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
963284
Сырдария аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 4 ақпандағы
кезектен тыс ХХХVІІІ сессиясының № 281 шешіміне
2-қосымша
Сырдария аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 26 желтоқсандағы
кезекті ХХХVІІ сессиясының №265 шешіміне
5-қосымша
Кент және ауылдық округі әкімінің аппараттарының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Тереңөзек кенті әкімінің аппараты