О предоставлении на договорной основе помещений
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 07 марта 2015 года № 98. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 марта 2015 года № 4912. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ажикенову Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Казантаев Г.
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Сырдарьинской районной
избирательной комиссии
_______________ Ахетов Е.
"07" марта 2015 года
Приложение
к постановлению акимата Сырдарьинского района
от "07" марта 2015 года № 98
Помещения для встреч кандидатов с избирателями на договорной основе
Наименование населенного пункта
Помещения для встреч
1
Село А.Токмаганбетова сельского округа А.Токмаганбетова
улица Ш.Ташимова №6 село А.Токмаганбетова сельского округа А.Токмаганбетова, Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб села А.Токмаганбетова" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа А.Токмаганбетова"
2
Поселок Теренозек Сырдарьинского района
улица Д.Конаева № 8 поселка Теренозек Сырдарьинского района, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры поселка Теренозек" государственного учреждения "Аппарат акима поселка Теренозек"
3
Поселок Теренозек Сырдарьинского района
улица Кызылдиханская № 7 поселка Теренозек Сырдарьинского района, Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб поселка Теренозек" государственного учреждения "Аппарат акима поселка Теренозек"
4
Село С.Сейфуллина сельского округа С.Сейфуллина

Шарттық негізінде үй-жайлар беру туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 наурыздағы № 98 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 наурызда № 4912 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Әжікеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Қазантаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Сырдария аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________Е. Ахетов
"07" наурыз 2015 жыл
Сырдария ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "07" наурыздағы
№ 98 қаулысына қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің атауы
Кездесу үшін үй-жайлар
1
А. Тоқмағанбетов ауылдық округінің А.Тоқмағанбетов ауылы
А. Тоқмағанбетов ауылдық округі А.Тоқмағанбетов ауылының Ш. Ташимов көшесі №6,
"А.Тоқмағанбетов ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "А.Тоқмағанбетов ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
2
Сырдария ауданының Тереңөзек кенті
Сырдария ауданы Тереңөзек кентінің Д.Қонаев көшесі №8, "Тереңөзек кенті әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Тереңөзек кенті мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
3
Сырдария ауданының
Тереңөзек кенті
Сырдария ауданы Тереңөзек кентінің Қызылдихан көшесі №7, "Тереңөзек кенті әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Тереңөзек кенті клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
4
С.Сейфуллин ауылдық округінің
С.Сейфуллин ауылы

улица Сарке батыр №13 село С.Сейфуллина сельского округа С.Сейфуллина, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №137" Сырдарьинского районного отдела образования
5
Село Калжан ахун сельского округа Калжан ахун
улица Кайкы батыр №28 село Калжан ахун сельского округа Калжан ахун, Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб села Калжан ахун" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Калжан ахун"
6
Село Инкардария сельского округа Инкардария
улица Г.Муратбаева №11/1 село Инкардария сельского округа Инкардария, Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб села Инкардария" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Инкардария"
7
Село Акжарма сельского округа Акжарма
улица Турсына Балапанова №28 село Акжарма сельского округа Акжарма, Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб села Акжарма" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Акжарма"
8
Село Шаган сельского округа Шаган
улица Есет би №9 село Шаган сельского округа Шаган, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры села Шаган" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Шаган"
9
Село Н.Ильясова сельского округа Наги Ильясова
улица Абая №16 село Н.Ильясова сельского округа Наги Ильясова, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры села Н.Ильясова" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Н.Ильясова"
10
Село Ширкейли сельского округа Ширкейли
улица Ж.Куттыбаева №4 село Ширкейли сельского округа Ширкейли, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры села Ширкейли" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Ширкейли"
11
Село Когалыколь сельского округа Когалыколь
улица Сабира Майханова №2 село Когалыколь сельского округа Когалыколь, Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб села Когалыколь" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Когалыколь"
12
Село Бесарык сельского округа Бесарык
улица М.Ауезова №26 село Бесарык сельского округа Бесарык, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры села Бесарык" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Бесарык"
13
Село Амангельды сельского округа Амангельды
улица Куаныш Баймаганбетова №17 село Амангельды сельского округа Амангельды, Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры села Амангельды" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Амангельды"
14
Село Жетиколь сельского округа Жетиколь
улица Абая №2 село Жетиколь сельского округа Жетиколь, Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб села Жетиколь" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округ Жетиколь"
15
Село Айдарлы сельского округа Айдарлы

С.Сейфуллин ауылдық округі С.Сейфуллин ауылының Сәрке батыр көшесі №13, Сырдария аудандық білім бөлімінің "№137 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Қалжан ахун ауылдық округінің
Қалжан ахун ауылы
Қалжан ахун ауылдық округі Қалжан ахун ауылының Қайқы батыр көшесі №28, "Қалжан ахун ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қалжан ахун ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
6
Іңкәрдария ауылдық округінің Іңкәрдария ауылы
Іңкәрдария ауылдық округі Іңкәрдария ауылының Ғ.Мұратбаев көшесі №11/1, "Іңкәрдария ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Іңкәрдария ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
7
Ақжарма ауылдық округінің Ақжарма ауылы
Ақжарма ауылдық округі Ақжарма ауылының Тұрсын Балапанов көшесі №28,
"Ақжарма ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Ақжарма ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
8
Шаған ауылдық округінің Шаған ауылы
Шаған ауылдық округі Шаған ауылынің Есет би көшесі №9, "Шаған ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Шаған ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
9
Нағи Ілиясов ауылдық округінің Н.Ілиясов ауылы
Нағи Ілиясов ауылдық округі Н.Ілиясов ауылының Абай көшесі №16, Н. Ілиясов ауылдық округі әкімі аппаратының "Н.Ілиясов ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
10
Шіркейлі ауылдық округінің Шіркейлі ауылы
Шіркейлі ауылдық округі Шіркейлі ауылының Ж.Құттыбаев көшесі №4, "Шіркейлі ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Шіркейлі ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
11
Қоғалыкөл ауылдық округінің Қоғалыкөл ауылы
Қоғалыкөл ауылдық округі Қоғалыкөл ауылының Сабира Майханова көшесі №2, "Қоғалыкөл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қоғалыкөл ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
12
Бесарық ауылдық округінің Бесарық ауылы
Бесарық ауылдық округі Бесарық ауылының М.Әуезов көшесі №26, Бесарық ауылдық округі әкімі аппаратының "Бесарық ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
13
Аманкелді ауылдық округінің Аманкелді ауылы
Аманкелді ауылдық округі Амангелді ауылының Қуаныш Баймағанбетов көшесі №17, "Аманкелді ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Аманкелді ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
14
Жетікөл ауылдық округінің Жетікөл ауылы
Жетікөл ауылдық округі Жетікөл ауылының Абай көшесі №2, "Жетікөл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Жетікөл ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
15
Айдарлы ауылдық округінің Айдарлы ауылы

улица Мухтара Ауэзова №16/1 село Айдарлы сельского округа Айдарлы, Государственное коммунальное казенное предприятие "Клуб села Айдарлы" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Айдарлы"

Айдарлы ауылдық округі Айдарлы ауылының Мұхтар Әуезов көшесі №16/1, "Айдарлы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Айдарлы ауылдық клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны