О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 26/249 "О городском бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 25 августа 2015 года № 33/306. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 03 сентября 2015 года № 2817
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 26/249 «О городском бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2568, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 10 января 2015 года № 5-6) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
«1. Утвердить городской бюджет на 2015-2017 годы согласно приложению, в том числе на 2015 год, в следующих объемах:
1) доходы – 23 818 493 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 154 070 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 151 900 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 375 350 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 137 173 тысяч тенге;
2) затраты – 21 391 253,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 571 280 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 7 571 280 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 37 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 37 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 5 181 040,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 181 040,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 7 571 280 тысяч тенге;
погашение займов – 3 537 500 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 147 260,3 тысяч тенге.».
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Руководителю аппарата Актауского городского маслихата (Д.Телегенова) после государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить официальное опубликование настоящего решения в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации.

Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 26/249 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 33/306 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 03 қыркүйекте № 2817 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 26/249 «2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2568 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 5-6 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 818 493 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14 154 070 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 151 900 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 375 350 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 137 173 мың теңге;
2) шығындар – 21 391 253,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 571 280 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 7 571 280 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 37 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 37 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 5 181 040,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 181 040,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 7 571 280 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 537 500 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 147 260,3 мың теңге.».
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Ақтау қалалық мәслихатының аппарат басшысы (Д. Телегенова) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам экономики и бюджета.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                     Ж. Умбетова
Секретарь городского
маслихата                               М. Молдагулов
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Актауский
городской отдел экономики и
бюджетного планирования»
А. Ким
25 августа 2015 года
Приложение
к решению Актауского
городского маслихата
от 25 августа 2015 года № 33/306
Бюджет города Актау на 2015 год
категория
Сумма тыс. тенге
класс
подкласс
Наименование

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қаңтарынан басталатын қатынастарға қатысты таралады.
Сессия төрайымы                         Ж. Үмбетова
Қалалық мәслихат
хатшысы                                 М. Молдағұлов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақтау қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А. Ким
2015 жылғы 25 тамыз
Ақтау қалалық мәслихатының
2015 жылғы 25 тамыздағы
№ 33/306 шешіміне
қосымша
2015 жылға арналған Ақтау қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

11 270
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
11 270
464
Отдел образования района (города областного значения)
9 224 404
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
26 232
003
Общеобразовательное обучение
4 695 444
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
138 622
006
Дополнительное образование для детей
310 665
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
21 675
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1 724 528
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
45 963
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9 735
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
701 577
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 549 963
467
Отдел строительства района (города областного значения)
178 976
037
Строительство и реконструкция объектов образования
178 976
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 243 383
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
666
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
666
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 224 554
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51 583
002
Программа занятости
146 186
005
Государственная адресная социальная помощь
47 592
006
Оказание жилищной помощи
49 605
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
673 113
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 136
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 077
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
50 823
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
90 371
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
13 992
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

11 270
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
11 270
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9 224 404
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 232
003
Жалпы білім беру
4 695 444
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
138 622
006
Балаларға қосымша білім беру
310 665
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
21 675
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1 724 528
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
45 963
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
9 735
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
701 577
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 549 963
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
178 976
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
178 976
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 243 383
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
666
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
666
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 224 554
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 583
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
146 186
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
47 592
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
49 605
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
673 113
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 136
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 077
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
50 823
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
90 371
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
13 992
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету