Об определении видов общественных работ для отбывания наказания в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 30 ноября 2015 года № 876. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 24 декабря 2015 года № 2919. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 18 июня 2020 года № 347
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 18.06.2020 № 347 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 43 Уголовного Кодекса Республики Казахстан от 3 июля 2014 года, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Для отбывания наказания в виде привлечения к общественным работам, видами бесплатных общественных полезных работ, не требующих определенной квалификации определить работы благоустройства и санитарной очистки улиц и микрорайонов в сфере жилищно-коммунального хозяйства, санитарная очистка дорог местного значения в сфере дорожного хозяйства и работы по посадке и ухаживанию саженцев, по ухаживанию многолетних насаждении в сфере озеленения, осуществляемые в общественных местах в черте города, по месту жительства осужденного лица.
2. Руководителям государственных учреждении "Жанаозенский городской отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции", "Жанаозенский городской отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог" и акимам аулов Тенге, Кызылсай, Рахат:
организовать отбывание наказания в виде привлечения к общественным работам по месту жительства осужденного в объектах жилищно-коммунальных, озеленительных, дорожных хозяйств.
3. Государственному учреждению "Жанаозенский городской отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции" (Суюндыков А):
обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Мангистауской области, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Калдыгул. С. С.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Е. Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Временно исполняющий обязанности
руководителя отдела
государственного учреждения
"Жанаозенский городской отдел
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог"
Шаудирбаев Т.
30 ноябрь 2015 год
Руководитель государственного учреждения
"Жанаозенский городской отдел жилищно-
коммунального хозяйства и жилищной инспекции"
Суюндыков А.
30 ноябрь 2015 год
Аким аула Кызылсай
Акбердиев С.
30 ноябрь 2015 год
Временно исполняющий обязанности
акима аула Рахат
Орынбаева У.
30 ноябрь 2015 год
Аким аула Тенге
Максимов У.
30 ноябрь 2015 год

Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаны өтеу үшін қоғамдық жұмыстардың түрлерін белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 876 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 желтоқсанда № 2919 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 18 маусымдағы № 347 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 18.06.2020 № 347 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2014 жылғы 3 шілдедегі Қазақстан Республикасының Қылмыстық Кодексінің 43 бабына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаны өтеу үшін белгілі бір біліктілікті талап етпейтін тегiн қоғамдық пайдалы жұмыс түрлері ретінде сотталған тұлғаның тұрғылықты мекен-жайы бойынша қала аумағындағы қоғамдық орындарда жүзеге асырылатын тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы саласындағы көшелер мен шағын аудандарды абаттандыру және санитарлық тазалау, жол шаруашылығы саласындағы жергілікті жолдарды санитарлық тазалау және көгалдандыру саласындағы жасыл көшеттерді отырғызу және күту, көп жылдық екпелерді күту бойынша жұмыстар белгіленсін.
2. "Жаңаөзен қалалық тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі", "Жаңаөзен қалалық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемелерінің басшыларына және Теңге, Қызылсай, Рахат ауылдарының әкімдеріне:
қоғамдық жұмыстарға тарту түріндегі жазаны сотталушының тұрғылықты жері бойынша тұрғын үй-коммуналдық, көгалдандыру, жол шаруашылықтары нысандарында атқаруды ұйымдастырсын.
3. "Жаңаөзен қалалық тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі ( А.Суюндыков):
осы қаулының Маңғыстау облысының әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналастыруын және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С.С.Қалдығұлға жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Е. Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жаңаөзен қалалық жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысының
уақытша міндетін атқарушы
Т. Шаудирбаев
30 қараша 2015 жыл
"Жаңаөзен қалалық тұрғын-үй
коммуналдық шаруашылық
және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі"
мемелекеттік мекемесінің басшысы
А. Суюндыков
30 қараша 2015 жыл
Қызылсай ауылының әкімі
С. Ақбердиев
30 қараша 2015 жыл
Рахат ауылының әкімінің
уақытша міндетін атқарушы
Ұ.Орынбаева
30 қараша 2015 жыл
Теңге ауылының әкімі
У. Максимов
30 қараша 2015 жыл