О районном бюджете на 2016 - 2018 годы
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 24 декабря 2015 года № 36/246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 января 2016 года № 2934
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 30 ноября 2015 года "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы" и решением Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2923), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016–2018 годы согласно приложению, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы - 7 606 043,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4 391 780,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 9 208,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 94 276,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3 110 779,0 тысяч тенге;
2) затраты - 7 617 696,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 49 116,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 54 086,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 4 970,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 60 768,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) -
60 768,3 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов - 44 541,0 тенге;
погашение займов - 4 970,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 21 197,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 14.12.2016 № 8/61(вводится в действие с 01.01.2016).
2. Учесть, что нормативы распределения доходов в районный бюджет по налоговым поступлениям на 2016 год установлены в следующих размерах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты - 100 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты - 96,6 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты - 100 процентов;
4) социальный налог - 100 процентов.
3. Утвердить резерв акимата района в сумме 5000,0 тысяч тенге.

2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/246 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қаңтарда № 2934 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "2016 - 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" 2015 жылғы 30 қарашадағы Заңдарына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 Маңғыстау облыстық мәслихатының шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2923 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016 - 2018 жылға арналған аудандық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 7 606 043,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4 391 780,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 208,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 94 276,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 3 110 779,0 мың теңге;
2) шығындар - 7 617 696,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 49 116,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 54 086,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 4 970,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 60 768,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -
60 768,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері - 44 541,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 4 970,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 21 197,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 14.12.2016 № 8/61 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2016 жылға салықтық түсімдер бойынша аудандық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері келесідей мөлшерлерде белгіленгені ескерілсін:
1) төлем көзінен ұсталатын кірістен алынатын жеке табыс салығы - 100 пайыз;
2) төлем көзінен ұсталмайтын кірістен алынатын жеке табыс салығы - 96,6 пайыз;
3) шетел азаматтарының кірістерінен төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы - 100 пайыз;
4) әлеуметтік салық - 100 пайыз.
3. Аудан әкімдігінің резерві 5000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

4. Учесть, что из вышестоящих бюджетов были выделены следующие текущие целевые трансферты, целевые трансферты на развитие и бюджетные кредиты:
из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования - 334 039,0 тысяч тенге;
из республиканского бюджета на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе - 55 994,0 тысяч тенге;
из республиканского бюджета на увеличение заработной платы на 10 процентов и на оплату по новой модели системы оплаты труда гражданских служащих и внештатных работников государственных учреждений - 623 315,0 тысяч тенге;
из республиканского бюджета на увеличение заработной платы государственных служащих - 55 495,0 тысяч тенге;
из республиканского бюджета на передаче функций государственных органов из вышестоящего уровня государственного управления в нижестоящий - 4 274,0 тысяч тенге;
из республиканского бюджета на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" - 3 875,0 тысяч тенге;
из республиканского бюджета на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов - 599,0 тысяч тенге;
из республиканского бюджета на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида - 4 025,0 тысяч тенге;
из республиканского бюджета на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов - 44 541,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на обеспечение одноразовым горячим питанием учеников 1 класса - 64 616,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на содержание вновь вводимого объекта образования - 120 552,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на приобретение и доставке учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования - 51 217,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на организацию бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности - 80 000,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования - 31 686,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на оказание социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов - 107 205,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на оказание социальной помощи для приобретения топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии проживающим в сельских местностях в соответствии с законодательством Республики Казахстан - 8 450,0 тысяч тенге;

4. Жоғары тұрған бюджеттерден келесідей ағымдағы нысаналы трансферттер, нысаналы даму трансферттері және бюджеттік кредиттер бөлінгені ескерілсін:
республикалық бюджеттен мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 334 039,0 мың теңге;
республикалық бюджеттен үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдердің еңбекақыларын көтеруге - 55 994,0 мың теңге;
республикалық бюджеттен мемлекеттік мекемелердің азаматтық қызметшілері мен штаттан тыс қызметкерлерінің еңбекақыларының 10 пайызға өсуіне және еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне - 623 315,0 мың теңге;
республикалық бюджеттен мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысының өсуіне - 55 495,0 мың теңге;
республикалық бюджеттен мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың жоғарғы деңгейінен төменгі деңгейіне беру - 4 274,0 мың теңге;
республикалық бюджеттен "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге - 3 875,0 мың теңге;
республикалық бюджеттен мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға - 599,0 мың теңге;
республикалық бюджеттен мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуімен, жеке көмекшілермен қамтамасыз етуге - 4 025,0 мың теңге;
республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттерге - 44 541,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен 1 сынып оқушыларын бір мезгіл ыстық тамақпен қамтамасыз етуге - 64 616,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен жаңадан қосылатын білім беру нысанын ұстауға - 120 552,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге - 51 217,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыруға - 80 000,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 31 686,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке -107 205,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсетуге - 8 450,0 мың теңге;

из областного бюджета на общественные работы - 9 968,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения - 7 178,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов - 8 189,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на обеспечение функционирования районных автомобильных дорог - 111 375,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на завершение строительства внутрисельского водопровода и резервуара в селе Сайын Шапагатова - 195 455,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на завершение строительства внутрисельского водопровода и резервуара в селе Акшукур - 370 878,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на строительство газоснабжения села Сайын Шапагатова (1143 участков) - 116 674,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на строительство автомобильной дороги в селе Сайын Шапагатова (2 этап) - 278 155,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на разработку проектно-сметной документации внутрисельской автомобильной дороги в селе Акшукур (верхняя часть) - 9 330,0 тысяч тенге;
из областного бюджета на разработку проектно - сметной документации внутрисельской автомобильной дороги в селе Акшукур (нижняя часть) - 7 733,0 тысяч тенге;
5. Установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности за счет бюджетных средств должностные оклады и тарифные ставки повышенные не менее чем на двадцать пять процентов по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
6. Установить единовременную социальную помощь в размере 12100 тенге на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах
7. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2016-2018 годы, направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложениям 4, 5 и 6.
8. Утвердить перечень бюджетных программ на 2016 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета согласно приложению 7.
9. Утвердить перечень бюджетных программ района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2016 год согласно приложению 8.
10. Утвердить объем трансфертов для местного самоуправления на 2016 год согласно приложению 9.
11. Руководителю аппарата Тупкараганского районного маслихата (А.Избен) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно - правовой системе "Әділет".

облыстық бюджеттен қоғамдық жұмыстарға - 9 968,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шараларға - 7 178,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен мамандарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға - 8 189,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен аудандық автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге - 111 375,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен Сайын Шапағатов ауылындағы ауылішілік су құбыры және резервуар құрылысын аяқтауға - 195 455,0 мың теңге; облыстық бюджеттен Ақшұқыр ауылынан ауылішілік су құбыры және резервуар құрылысын аяқтауға - 370 878,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен Сайын Шапағатов ауылын газбен қамту құрылысын аяқтауға - 116 674,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен Сайын Шапағатов ауылына автомобиль жолдарын салу үшін - 278 155,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен Ақшұқыр ауылында ауылішілік автомобиль жолдарын салу үшін жобалық сметалық құжаттама дайындауға ( жоғарғы бөлігі) - 9 330,0 мың теңге;
облыстық бюджеттен Ақшұқыр ауылында ауылішілік автомобиль жолдарын салу үшін жобалық сметалық құжаттама дайындауға ( төменгі бөлігі) - 7 733,0 мың теңге.
5. Ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
6. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін 12100 теңге мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек белгіленсін.
7. 4,5 және 6 қосымшаларға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
8. 7 қосымшаға сәйкес 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
9. 8 қосымшаға сәйкес 2016 жылға арналған қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
10. 9 қосымшаға сәйкес 2016 жылы жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер көлемі бекітілсін.
11. Түпқараған аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (А. Ізбен) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның " Әділет " ақпараттық - құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

12. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии Шарипов А.).
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии: О. Абдирахманов
Секретарь районного маслихата: А. Досанова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Тупкараганский
районный отдел экономики
и финансов"
Ж.Толеген
24 декабря 2015 года
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к решению Тупкараганского

12. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы А.Шарипов).
13. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Әбдірахманов
Аудандық мәслихат хатшысы А. Досанова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түпқараған аудандық экономика және
қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы:
Ж.Төлеген
24 желтоқсан 2015 жыл
Түпқараған аудандық мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы

205,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11 894,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
11 260,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
634,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
865,0
050
Реализация Плана мерорприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
865,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
600,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
600,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 830 540,4
123
Аппарат акима села Акшукур
22 427,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте "Занятости-2020"
22 427,0
123
Аппарат акима села Таушык
5 505,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте "Занятости-2020"
5 505,0
123
Аппарат акима сельского округа Сайын Шапагатова
3 743,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте "Занятости-2020"
3 743,0
123
Аппарат акима села Баутино
2 634,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте "Занятости-2020"
2 634,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 764,0
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте "Занятости-2020"
5 764,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 291 706,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
810 608,5
005
Развитие коммунального хозяйства
18 768,5
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
462 329,0
123
Аппарат акима города Форт-Шевченко
8 048,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
4 910,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
3 138,0
123
Аппарат акима села Акшукур

205,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11 894,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 260,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
634,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
865,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
865,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
600,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
600,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 830 540,4
123
Ақшұқыр ауылы әкімінің аппараты
22 427,0
027
"Жұмыспен қамту-2020" жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
22 427,0
123
Таушық ауылы әкімінің аппараты
5 505,0
027
"Жұмыспен қамту-2020" жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
5 505,0
123
Сайын Шапағатов ауылдық округі әкімінің аппараты
3 743,0
027
"Жұмыспен қамту-2020" жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
3 743,0
123
Баутин ауылы әкімінің аппараты
2 634,0
027
"Жұмыспен қамту-2020" жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2 634,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 764,0
041
"Жұмыспен қамту-2020" жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
5 764,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 291 706,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
810 608,5
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
18 768,5
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
462 329,0
123
Форт-Шевченко қаласы әкімінің аппараты
8 048,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
4 910,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
3 138,0
123
Ақшұқыр ауылы әкімінің аппараты

802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
130 729
005
Поддержка культурно-досуговой работы
40 409
006
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
80 424
007
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5 115
008
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4 781
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
4 165
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
4 165
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
24 519
004
Функционирование районных (городских) библиотек
24 519
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
34 606
001
Услуги по реализаций государственной политики на местном уровне в области информаций, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
20 119
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
14 487
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
16 272
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
16 272
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
76 664
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10 563
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10 563
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
53 399
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
48 399
007
Организация отлова и уничтожение бродячих собак и кошек
5 000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12 702
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 702
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
18 262
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10 240
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
10 240
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
8 022
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне

802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
130 729
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
40 409
006
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
80 424
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
5 115
008
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4 781
470
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат,тілдерді дамыту бөлімі
4 165
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4 165
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
24 519
004
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
24 519
470
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат,тілдерді дамыту бөлімі
34 606
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру, тілдерді және мәдениетті дамыту саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 119
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
14 487
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
16 272
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 272
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
76 664
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10 563
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
10 563
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
53 399
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 399
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
5 000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12 702
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 702
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
18 262
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
18 262
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 240
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
8 022
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
ПРИЛОЖЕНИЕ 5
к решению Тупкараганского
районного маслихата № 36/246
от 24 декабря 2015 года
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2017 год, направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ)
Функц. группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
Түпқараған аудандық мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 36/246 шешіміне
5 ҚОСЫМША
2017 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк