О присвоении наименования безымянной улице села Таушык
Решение акима села Таушык и акимата Тупкараганского района Мангистауской области от 21 декабря 2015 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 26 января 2016 года № 2958
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом мнения населения села Таушык и на основании заключения Мангистауской областной ономастической комиссии от 7 октября 2015 года, аким села Таушык РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование безымянной улице в I квартале села Таушык «Тышқанбаева Мөріш Асқарқызы».
2. Главному специалисту государственного учреждения «Аппарат акима села Таушык» (Ж.Койшыбаева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села                               Ш.Азирбаев

Таушық ауылының атаусыз көшесіне атау беру туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы әкімдігінің және Таушық ауылы әкімінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 39 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 қаңтарда № 2958 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Таушық ауылы халқының пікірін ескере отырып және 2015 жылғы 7 қазандағы Маңғыстау облыстық ономастика комиссиясының қорытындысының негізінде, Таушық ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Таушық ауылының I кварталдағы атаусыз көшесіне «Тышқанбаева Мөріш Асқарқызы» атауы берілсін.
2. «Таушық селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің бас маманы (Ж. Койшыбаева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі                               Ш.Азирбаев