О границах ценового зонирования и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки по сельскому округу Кызылтобе
Решение маслихата Мунайлинского района от 20 марта 2015 года № 30/309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 30 апреля 2015 года № 2706
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года № 442 и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить схему ценового зонирования и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки и характеристику зон земель сельского округа Кызылтобе согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Мунайлинского районного маслихата от 8 мая 2009 года № 15/165 "О границах ценового зонирования и поправочных коэффицентов к базовым ставкам платы за земельные участки по сельскому округу Кызылтобе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-7-49, опубликовано в газете "Мұнайлы" от 19 июня 2009 года № 24(80)).
3. Руководителю аппарата Мунайлинского районного маслихата (Жанбуршина А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Мунайлинского районного маслихата по социальным вопросам, законности, правопорядка, по депутатским полномочиям и этике (председатель комиссии Себепбаева. Г).
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь районного
маслихата
А.УкибаевБ. Назар
"СОГЛАСОВАНО"
И.о. руководителя государственного
учреждения "Мунайлинский
районный отдел земельных отношений"
Отегенов А.
20 марта 2015 г.
Приложение 2
к решению Мунайлинского
районного маслихата № 30/309
от 20 марта 2015 года
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки и характеристика зон земель сельского округа Кызылтобе
Зона №
Территории вошедшие в зону
Коэффициент по ценовой зоне
1
Селитебная зона
2,0
2
Производственная зона
1,8
3
Зоны сельскохозяйственного и иного режима использования
1,6
Характеристика зон
1 зона – Селитебная, строительство частного жилого дома, основные административные здания, общеобразовательные школы, детские сады, спортивные школы, дом культуры, библиотека, поликлиника, мечеть, сеть частных мелких магазинов, кафе, рестораны.
2 зона – Производственная зона;
3 зона – Зоны сельскохозяйственного и иного режима использования.

Қызылтөбе ауылдық округі бойынша бағалық аймақтарға бөлу шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттері туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 30/309 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 сәуірде № 2706 болып тіркелді
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда – Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 20.04.2016 № 2/18 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы № 442 Жер Кодексінің 8, 11 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының № 148 Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылтөбе ауылдық округі бойынша бағалық аймақтарға бөлу схемасы мен жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттері және жер аймақтарының сипаттамасы осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 20.04.2016 № 2/18 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Қызылтөбе селолық округі бойынша бағалық аймақтарға бөлу шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкасына түзету коэффициенттері туралы" 2009 жылғы 8 мамырдағы № 15/165 Мұнайлы аудандық мәслихатының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-7-49 болып тіркелген, 2009 жылғы 19 маусымда № 24 (80) "Мұнайлы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 28.10.2015 № 38/416 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Мұнайлы аудандық мәслихаты аппаратының басшысы (А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер жөніндегі, заңдылық, құқық тәртібі, депутаттар өкілеттілігі және әдеп жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрайымы Г. Себепбаева).
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 28.10.2015 № 38/416 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Аудандық мәслихат
хатшысы
А.УкибаевБ. Назар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының м.а.
Ә. Өтегенов
20 наурыз 2015 жыл.
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 20 наурыздағы
№ 30/309 шешіміне 2 қосымша
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттері және Қызылтөбе ауылдық округі жер аймақтарының сипаттамасы
Ескерту. 2-қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 20.04.2016 № 2/18 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Аймақтар №
Аймаққа енетін аумақтар
Бағалық аймақ бойынша коэффициенттер
1
Селитебтік аймақ
2,0
2
Өндірістік аймақ
1,8
3
Ауыл шаруашылығы және өзге режимде пайдалану аймағы
1,6
Аймақтардың сипаты
1-ші аймақСелитебтік, жеке тұрғын үй құрылысы, негізгі әкімшілік ғимараттар, жалпы білім беру мектептері, балабақшалар, спорт мектептері, мәдениет үйі, кітапхана, емхана, мешіт, ұсақ жеке дүкендер желісі, кафе, мейрамханалар;
2-ші аймақ - Өндірістік аймақ;
3-ші аймақ - Ауыл шаруашылығы және өзге режимде пайдалану аймағы.