О внесении изменения в решение акима Мунайлинского района от 9 июня 2015 года № 18-ш "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Мунайлинского района Мангистауской области от 25 ноября 2015 года № 42-ш. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 09 декабря 2015 года № 2907. Утратило силу решением акима Мунайлинского района Мангистауской области от 18 марта 2016 года № 5-ш
Утратило силу решением акима Мунайлинского района Мангистауской области от 18.03.2016 № 5-ш(вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
1. Внести нижеследующее изменения в решение акима Мунайлинского района от 9 июня 2015 года № 18-ш "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов за № 2743, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 25 июня 2015 года):
приложение решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю государственного учреждения "Аппарат акима Мунайлинского района" (Оспан Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Оспану Е.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Н. Тажибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Мунайлинской районной
избирательной комиссий
Шалкаров М.
25 ноябрь 2015 год
Приложение
к решению акима
Мунайлинского района
№ 42-ш
от 25 ноября 2015 года
Избирательные участки по Мунайлинскому району Избирательный участок № 193
Центр: село Мангистау, здание государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 5", телефон/факс: 8 /7292/ 46-57-89.
Границы: все жилые дома улиц Шапагат, Есмамбет, А. Онгарбекулы, жилые дома № 39, 40, 41, 42, 48, 61, 62, 63, 63 А, 63 Б, 63 В, 63 Г, 64, 64 А, 64 Б, 64 В, 64 Г, 65, 66, 67, 68, 69, 81, 82, 83, 83 А, 84, 85, 85 А, 85 В, 86, 88, 88 А, 88 Б, 88 В, 88 Г, 88 Д, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96 А, 96 Б, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109 села Мангистау.
Избирательный участок № 194

Мұнайлы ауданы әкімінің 2015 жылғы 9 маусымдағы № 18-ш "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімінің 2015 жылғы 25 қарашадағы № 42-ш шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 желтоқсанда № 2907 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № 5-ш шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімінің 18.03.2016 № 5-ш шешімімен(алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұнайлы ауданы әкімінің 2015 жылғы 9 маусымдағы № 18-ш "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2743 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 25 маусымда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосышасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Мұнайлы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Е. Оспан) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Е. Оспанға жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім
Н. Тәжібаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Мұнайлы аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
М. Шалқаров
25 қараша 2015 жыл
Мұнайлы ауданы әкімінің
2015 жылғы 25 қарашадағы
№ 42-ш шешіміне
қосымша
Мұнайлы ауданы бойынша сайлау учаскелері
№ 193 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, "№ 5 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 46-57-89.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының Шапағат, Есмәмбет, А. Оңғарбекұлы көшелеріндегі барлық тұрғын үйлер, № 39, 40, 41, 42, 48, 61, 62, 63, 63 А, 63 Б, 63 В, 63 Г, 64, 64 А, 64 Б, 64 В, 64 Г, 65, 66, 67, 68, 69, 81, 82, 83, 83 А, 84, 85, 85 А, 85 В, 86, 88, 88 А, 88 Б, 88 В, 88 Г, 88 Д, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96 А, 96 Б, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109 тұрғын үйлері.
№ 194 сайлау учаскесі

Центр: Село Мангистау, здание государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 1", телефон/факс: 8 /7292/ 46-57-36.
Границы: все жилые дома квартала № 22, жилые дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 43, 44, 45, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 70, 70а, 70б, 70в, 70г, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 села Мангистау, воисковая часть № 2025.
Избирательный участок № 195
Центр: Село Мангистау, здание государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 5", телефон/факс: 8 /7292/ 46-58-41.
Границы: все жилые дома кварталов №№ 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, жилого массива "Мангистау-1" села Мангистау.
Избирательный участок № 196
Центр: Село Мангистау, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 11" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района, телефон /факс: 8 /7292/ 34-61-30.
Границы: все жилые дома жилых массивов "Мангистау-2", "Мангистау-3" села Мангистау.
Избирательный участок № 197
Центр: Село Мангистау, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 8" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 34-94-54.
Границы: жилые дома № 1-579 жилого массива "Мангистау-5" села Мангистау.
Избирательный участок № 198
Центр: Село Баянды, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 3" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 46-71-20.
Границы: все жилые дома жилых массивов Баянды-1, Баянды-2, Баянды-3, населенных пунктов "Большой Емир", "Малый Емир", "Куйулс", железнодорожного разъезда № 16.
Избирательный участок № 199
Центр: Сельский округ Атамекен, жилой массив "Туган ел", здание дворового клуба "Атамекен" государственного коммунального казенного предприятия "Центр школьников" Мунайлинского районного отдела образования, телефон/факс: 8 /7292/ 34-48-12.
Границы: все жилые дома жилых массивов "Болашак", "Туган ел" села Атамекен.
Избирательный участок № 200
Центр: сельский округ Атамекен, жилой массив "Арман", участок № 379, здание государственного учреждения "Мунайлинская районная территориальная инспекция комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе министерства сельского хозяйства Республики Казахстан", телефон/факс: 8 /7292/ 33-11-94.
Границы: все жилые дома жилого массива "Арман", улиц Бейбитшилик, Райхан, Рауан, Акикат, Ыкылас жилого массива "Арай" села Атамекен.
Избирательный участок № 201

Орталығы: Маңғыстау ауылы, "№ 1 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 46-57-36.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының № 22 кварталындағы барлық тұрғын үйлер, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7,8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 43, 44, 45, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 70, 70а, 70б, 70в, 70г, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 тұрғын үйлер, № 2025 әскери бөлімі.
№ 195 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, "№ 5 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 46-58-41.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының №№ 1, 1 А, 1 Б, 1 В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 кварталдарындағы, "Маңғыстау-1" тұрғын үй массивіндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 196 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, Маңғыстау-4 тұрғын үй массиві, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 11 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 34-61-30.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының"Маңғыстау-2", "Маңғыстау-3" тұрғын үй массивтеріндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 197 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 8 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 34-94-54.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының "Маңғыстау-5" тұрғын үй массивінің №1-579 тұрғын үйлері.
№ 198 сайлау учаскесі
Орталығы: Баянды ауылы, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 3 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 46-71-20.
Шекарасы: Баянды ауылының Баянды-1, Баянды-2, Баянды-3 тұрғын үй массивтеріндегі, "Үлкен Емір", "Кіші Емір", "Құйылыс" елді мекендеріндегі, № 16 темір жол бекетіндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 199 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, "Туған ел" тұрғын үй массиві, Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "Оқушылар орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Атамекен" аула клубының ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 34-48-12.
Шекарасы: Атамекен ауылының "Болашақ", "Туған ел" тұрғын үй массивтеріндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 200 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, "Арман" тұрғын массиві, № 379 учаске, "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Мұнайлы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 33-11-94.
Шекарасы: Атамекен ауылының "Арман" тұрғын үй массивіндегі, "Арай" тұрғын үй массивінің Бейбітшілік, Райхан, Рауан, Ақиқат, Ықылас көшелеріндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 201 сайлау учаскесі

Центр: Сельский округ Атамекен, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 7" отдела образования Мунайлинского района акимата Мунайлинского района телефон/факс: 8 /7292/ 31-89-11.
Границы: все жилые дома жилых массивов "Каламкас", "Темир су" села Атамекен.
Избирательный участок № 202
Центр: Сельский округ Атамекен, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 7" отдела образования Мунайлинского района акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 31-89-10.
Границы: все жилые дома жилых массивов "Коктем", "Тамшалы" села Атамекен.
Избирательный участок № 203
Центр: сельский округ Баскудык, здание дворового клуба "Баскудык" государственного коммунального казенного предприятия "Центр Школьников" Мунайлинского районного отдела образования, телефон/факс: 8 /7292/ 33-34-22.
Границы: все жилые дома жилого массива "Маржан" села Баскудык.
Избирательный участок № 204
Центр: Сельский округ Баскудык, жилой массив "Болашак", улица Достык, участок № 284, 285, здание республиканского государственного казенного предприятия "Производственное объединение "Охотзоопром", телефон /факс: 8 /7292/ 34-52-45.
Границы: все жилые дома жилых массивов "Болашак", "Баскудык" села Баскудык.
Избирательный участок № 205
Центр: Сельский округ Баскудык, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 9" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 30-40-53.
Границы: все жилые дома жилого массива "Жана коныс" села Баскудык.
Избирательный участок № 206
Центр: сельский округ Баскудык, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детско-юношеская спортивная школа села Баскудык Мунайлинского района" Мунайлинского районного отдела культуры, физической культуры и спорта, телефон/факс: 8 /7292/ 30-56-96.
Границы: все жилые дома жилого массива "Рахат" села Баскудык.
Избирательный участок № 207
Центр: Сельский округ Кызылтобе, здание Актауского колледжа Казахской академии транспорта и коммуникаций имени М. Тынышбаева, телефон/факс: 8 /7292/ 21-92-76.
Границы: все жилые дома населенных пунктов "Бирлик", "Ынтымак", дома улиц Жаналык, Маусым, Балауса, Асау-Барак, Сугир, Тобанияз, Атакозы, Досан села Кызылтобе.
Избирательный участок № 208
Центр: сельский округ Кызылтобе, здание государственного учреждения "№ 2 жалпы білім беру орта мектебі", телефон/факс: 8 /7292/ 46-42-00.
Границы: все жилые дома улиц Уалиханов, Абай, Ауезов, Маметова, Желтоксан, Молдагулова села Кызылтобе.
Избирательный участок № 209

Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 7 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 31-89-11.
Шекарасы: Атамекен ауылының "Қаламқас", "Темір су" тұрғын үй массивтеріндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 202 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 7 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 31-89-10.
Шекарасы: Атамекен ауылының "Көктем", "Тамшалы" тұрғын үй массивтеріндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 203 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "Оқушылар орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Басқұдық аула клубының ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 33-34-22.
Шекарасы: Шекарасы: Басқұдық ауылы "Маржан" тұрғын үй массивіндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 204 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, "Болашақ" тұрғын үй массиві, Достық көшесі, № 284, 285 учаске, "Охотзоопром" өндірістік бірлестігі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 34-52-45.
Шекарасы: Басқұдық ауылының "Болашақ", "Басқұдық" тұрғын үй массивтеріндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 205 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№9 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 30-40-53.
Шекарасы: Басқұдық ауылының "Жаңа қоныс" тұрғын үй массивіндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 206 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Мұнайлы аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мұнайлы ауданы Басқұдық ауылының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 30-56-96.
Шекарасы: Басқұдық ауылдық округі "Рахат" тұрғын үй массивіндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 207 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, М. Тынышбаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясы Ақтау колледжінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 21-92-76.
Шекарасы: "Бірлік", "Ынтымақ" елді мекендеріндегі, Қызылтөбе ауылының Жаңалық, Маусым, Балауса, Асау-Барақ, Сүгір, Тобанияз, Атақозы, Досан көшелеріндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 208 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, "№ 2 жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 46-42-00.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылының Уәлиханов, Абай, Әуезов, Мәметова, Желтоқсан, Молдағұлова көшелеріндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 209 сайлау учаскесі

Центр: сельский округ Кызылтобе, здание государственного учреждения "Қызылтөбе лицейі", телефон/факс: 8 /7292/ 46-42-24.
Границы: все жилые дома улиц Сагыныш, Иманов, Атамекен, Жамбыл, Арай, Наурыз, Мереке, Советская, Достык села Кызылтобе.
Избирательный участок № 210
Центр: сельский округ Кызылтобе, здание государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры села Кызылтобе" Мунайлинского районного отдела культуры, физической культуры и спорта, телефон/факс: 8/7292/ 44-17-44.
Границы: все жилые дома улиц Кубыла, Мынбаев, Туркистан, Есир, Нурым, Шабай, Кулбарак, Алшын, Косымбаев, Матжан села Кызылтобе.
Избирательный участок № 211
Центр: Сельский округ Кызылтобе, здание государственного учреждения "№ 6 жалпы білім беру орта мектебі", телефон/факс: 8/7292/ 30-50-25.
Границы: жилые дома №1-1000 жилого массива "Кызылтобе-2" села Кызылтобе.
Избирательный участок № 212
Центр: Сельский округ Даулет, жилой массив "Жана Даулет", здание государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа №4", телефон/факс: 8 /7292/ 34-98-21.
Границы: все жилые дома кварталов №№ 6, 7, 8, 9, 10, 17, 18, 19, 20 и жилого массива "Жана Даулет" села Даулет.
Избирательный участок № 213
Центр: Сельский округ Даулет, здание государственного учреждения "Специальная (коррекционная) школа № 3 для детей с умственной отсталости и задержкой психологического развития, телефон/факс: 8 /7292/ 21-93-69
Границы: жилые дома №№ 1-107, все жилые дома местности "Нефтебаза" и кварталов №№ 1, 2, 3, 4, 5, 11, 12, 13, 14, 15, 16 села Даулет.
Избирательный участок № 214
Центр: Сельский округ Батыр, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 10" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района телефон/факс: 8 /7292/ 34-32-01.
Границы: все жилые дома сельского округа Батыр.
Избирательный участок № 215
Центр: Село Мангистау, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 11" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района, телефон /факс: 8 /7292/ 34-61-30.
Границы: все жилые дома жилого массива "Мангистау-4" села Мангистау.
Избирательный участок № 216
Центр: Сельский округ Атамекен, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 12" Мунайлинского районного отдела образования, телефон/факс: 8 /7292/ 31-89-11.
Границы: все жилые дома жилых массивов "Атамекен", "Шагала" села Атамекен.
Избирательный участок № 217

Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, "Қызылтөбе лицейі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 46-42-24.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылының Сағыныш, Иманов, Атамекен, Жамбыл, Арай, Наурыз, Мереке, Советская, Достық көшелеріндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 210 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, Мұнайлы аудандық мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Қызылтөбе ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 44-17-44.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылының Құбыла, Мыңбаев, Түркістан, Есір, Нұрым, Шабай, Құлбарақ, Алшын, Қосымбаев, Мәтжан көшелеріндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 211 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, "№ 6 жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 30-50-25.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылының "Қызылтөбе-2" тұрғын үй массивінің №1-1000 үйлері.
№ 212 сайлау учаскесі
Орталығы: Дәулет ауылдық округі, "Жаңа Дәулет" тұрғын үй массиві, "№ 4 жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 34-98-21.
Шекарасы: Дәулет ауылының №№ 6, 7, 8, 9, 10, 17, 18, 19, 20 кварталдарындағы және "Жаңа Дәулет" тұрғын массивіндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 213 сайлау учаскесі
Орталығы: Дәулет ауылдық округі, "Ақыл-есінің дамуы қалыпты жетілмеген және психикалық дамуы тежелген балаларға арналған № 3 арнайы (түзету) мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 21-93-69.
Шекарасы: Дәулет ауылының №№ 1-107 тұрғын үйлері, "Нефтебаза" аймағындағы және №№ 1, 2, 3, 4, 5, 11, 12, 13, 14, 15, 16 кварталдарындағы барлық тұрғын үйлер.
№ 214 сайлау учаскесі
Орталығы: Батыр ауылдық округі, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім беру бөлімінің "№ 10 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 34-32-01.
Шекарасы: Батыр ауылдық округіндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 215 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, Маңғыстау-4 тұрғын үй массиві, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 11 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 34-61-30.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының "Маңғыстау-4" тұрғын үй массивіндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 216 сайлау учаскесі
Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 31-89-11.
Шекарасы: Атамекен ауылының "Атамекен", "Шағала" тұрғын үй массивтеріндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 217 сайлау учаскесі

Центр: Сельский округ Атамекен, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 12" Мунайлинского районного отдела образования, телефон/факс: 8 /7292/ 31-89-12.
Границы: все жилые дома жилого массива "Жалын", улиц Кызгалдак, Гульмайса, Достык жилого массива "Арай" села Атамекен.
Избирательный участок № 218
Центр: сельский округ Баскудык, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 9" отдела образования Мунайлинского района акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 30-40-52.
Границы: все жилые дома жилых массивов "Самал", "Алау" села Баскудык.
Избирательный участок № 219
Центр: Село Мангистау, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 8" Мунайлинского районного отдела образования акимата Мунайлинского района, телефон/факс: 8 /7292/ 34-94-54.
Границы: жилые дома №580-1320 жилого массива "Мангистау-5" села Мангистау.
Избирательный участок № 220
Центр: Сельский округ Кызылтобе, здание государственного учреждения "№ 6 жалпы білім беру орта мектебі", телефон/факс: 8/7292/ 30-50-25.
Границы: жилые дома №1001-2034 жилого массива "Кызылтобе-2" села Кызылтобе.

Орталығы: Атамекен ауылдық округі, Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 12 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 31-89-12.
Шекарасы: Атамекен ауылының "Жалын" тұрғын үй массивіндегі, "Арай" тұрғын үй массивіндегі Қызғалдақ, Гүлмайса, Достық көшелеріндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 218 сайлау учаскесі
Орталығы: Басқұдық ауылдық округі, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 9 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 30-40-52.
Шекарасы: Басқұдық ауылының "Самал", "Алау" тұрғын үй массивтеріндегі барлық тұрғын үйлер.
№ 219 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау ауылы, Мұнайлы ауданы әкімдігінің Мұнайлы аудандық білім бөлімінің "№ 8 жалпы білім беру орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон /факс: 8 /7292/ 34-94-54.
Шекарасы: Маңғыстау ауылының "Маңғыстау-5" тұрғын үй массивінің №580-1320 үйлері.
№ 220 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылтөбе ауылдық округі, "№ 6 жалпы білім беру орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон/факс: 8 /7292/ 30-50-25.
Шекарасы: Қызылтөбе ауылының "Қызылтөбе-2" тұрғын үй массивінің № 1001-2034 үйлері.