О районном бюджете на 2016-2018 годы
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 23 декабря 2015 года № 40/439. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 08 января 2016 года № 2932
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 29/428 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2923) Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. 1. Утвердить районный бюджет на 2016 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 11 510 778 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 917 530 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 30 931 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 193 943 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 368 374 тысяч тенге;
2) затраты – 11 618 455 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 718 727 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2 275 848 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 557 121 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 826 404 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 826 404 тысяч тенге в том числе:
поступление займов – 2 275 848 тысяч тенге;
погашение займов – 557 121 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 107 677 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 12.12.2016 № 6/96(вводится в действие с 01.01.2016).
2. Утвердить на 2016 год нормативы доходов в районный бюджет в следующих размерах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процента;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процента;
4) социальный налог – 100 процентов.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями маслихата Мунайлинского района Мангистауской области от 16.03.2016 № 42/456 (вводится в действие 01.01.2016); от 11.07.2016 № 3/32(вводится в действие с 01.01.2016); от 21.10.2016 № 4/63(вводится в действие с 01.01.2016); от 12.12.2016 № 6/96(вводится в действие с 01.01.2016).

2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 40/439 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 08 қаңтарда № 2932 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және Маңғыстау облыстық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 29/428 (нормативтік құқықтық кесім мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2923 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымшаға сәйкес, мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 510 778 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 917 530 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 30 931 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 193 943 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 7 368 374 мың теңге;
2) шығындар – 11 618 455 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 718 727 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 275 848 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 557 121 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 826 404 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 826 404 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 2 275 848 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 557 121 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –107 677 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 12.12.2016 № 6/96 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2016 жылғы аудан бюджетінің кірістер нормативтері мынадай көлемде бекітілсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
4) әлеуметтік салық – 100 пайыз.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді – Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 16.03.2016 № 42/456(01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.07.2016 № 3/32(01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 21.10.2016 № 4/63(01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2016 № 6/96(01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

3. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены субвенции из областного бюджета в сумме 793 186,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 12.12.2016 № 6/96(вводится в действие с 01.01.2016).
4. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты, трансферты на развитие и бюджетные кредиты из республиканского и областного бюджета и из Национального фонда, порядок использования которых определяются на основании постановления акимата района.
5. Предоставить право:
5.1. Социальная помощь в размере 12 100 тенге на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, за счет бюджетных средств.
5.2. Гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района в сумме 5 000 тысячи тенге.
7. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2016 год, направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень бюджетных программ на 2016 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета согласно приложению 5.
9. Утвердить перечень бюджетных программ на 2016 год каждого села, сельского округа согласно приложению 6.
10. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (председатель комисии Б.Сулейменов).
11. Обеспечить официальное опубликование данного решения на официальном сайте районного акимата и в информационно-правовой системе "Әділет" после государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области (Б. Назар).
12. Настоящее решение вводится в действия с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Б.Курбанов
Секретарь районного маслихата Б.Назар
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Мунайлинский
районный отдел экономики и финансов"
Кошекбаева.А
23 декабрь 2015 года
Приложение 1
к решению Мунайлинского районного
маслихата от 23 декабря 2015 года
№ 40/439
Районный бюджет на 2016 год

3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 793 186,2 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 3 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 12.12.2016 № 6/96 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2016 жылы республикалық және облыстық бюджеттерден және Ұлттық қордан аудандық бюджетке ағымдағы нысаналы трансферттер, даму нысаналы трансферттері мен бюджеттік кредит бөлінгендігі ескерілсін, оның қолдану реті аудан әкімдігінің қаулысына сәйкес анықталады.
5. Құқық беруге:
5.1. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға бюджет қаражаты есебінен 12 100 теңге көлемінде әлеуметтік көмек.
5.2. Ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметкерлеріне, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгіленбесе, бюджет қаражаты есебінен қызметтің, осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
6. Жергілікті атқарушы органның резервтік қоры 5 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 4-қосымшаға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
8. 5-қосымшаға сәйкес аудандық бюджетті атқару барысында секвестрге жатпайтын 2016 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
9. 6-қосымшаға сәйкес 2016 жылға арналған әрбір ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
10. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Б. Сүлейменов).
11. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен соң осы шешімді аудан әкімдігінің ресми сайтында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды қамтамасыз етсін (Б. Назар).
12. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б.Курбанов
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Назар
"КЕЛІСІЛДІ"
"Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
А. Көшекбаева
23 желтоқсан 2015 жыл
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 40/439 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет

139 439
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
11 412
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
128 027
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
242 775
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
242 775
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
281 165
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
99 382
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
181 783
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
112 332
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
2 393
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
109 939
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
80 958
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
80 958
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 914 247
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27 818
003
Общеобразовательное обучение
4 356 602
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
155 483
006
Дополнительное образование для детей
187 270
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4 513
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
22 217
012
Капитальные расходы государственного органа
43
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20 892
022
Выплата единовременных денежных средств гражданам Республики Казахстан, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
320
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
110 386
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
28 703
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)

139 439
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
11 412
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
128 027
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
242 775
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
242 775
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
281 165
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
99 382
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
181 783
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
112 332
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 393
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
109 939
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
80 958
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
80 958
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 914 247
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 818
003
Жалпы білім беру
4 356 602
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
155 483
006
Балаларға қосымша білім беру
187 270
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
4 513
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
22 217
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
43
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
20 892
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алушы Қазақстан Республикасының азаматтарына біржолғы ақшалай қаражат төлеу
320
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
110 386
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
28 703
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30 166
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
26 309
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 717
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2 140
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21 695
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
21 695
02
Оборона
15 353
122
Аппарат акима района (города областного значения)
15 353
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
15 353
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
17 476
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 292
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6 292
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
11 184
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
11 184
04
Образование
4 757 500
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
28 334
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
28 334
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 509
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 509
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13 320
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
13 320
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
80 118
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
80 118
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 072
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
3 072
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
63 990
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
63 990

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30 166
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 309
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 717
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2 140
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21 695
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 695
02
Қорғаныс
15 353
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15 353
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегі iс-шаралар
15 353
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
17 476
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 292
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
6 292
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
11 184
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 184
04
Білім беру
4 757 500
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
28 334
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
28 334
Баянды ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 509
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
4 509
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13 320
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
13 320
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
80 118
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
80 118
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 072
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3 072
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
63 990
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
63 990

464
Отдел образования района (города областного значения)
3 769 588
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25 332
003
Общеобразовательное обучение
3 397 255
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
154 289
006
Дополнительное образование для детей
144 723
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
12 387
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
18 746
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 005
022
Выплата единовременных денежных средств гражданам Казахстана, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
851
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
91 317
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
91 317
467
Отдел строительства района (города областного значения)
631 470
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
631 470
467
Отдел строительства района (города областного значения)
71 782
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
71 782
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
580 475
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 560
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 560
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 207
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 207
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
577 708
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23 197
002
Программа занятости
83 107
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38 841
005
Государственная адресная социальная помощь
8 029
006
Оказание жилищной помощи
535
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
339 251
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 769 588
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 332
003
Жалпы білім беру
3 397 255
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
154 289
006
Балаларға қосымша білім беру
144 723
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
12 387
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
18 746
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16 005
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
851
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
91 317
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
91 317
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
631 470
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
631 470
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
71 782
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
71 782
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
580 475
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 560
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1 560
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 207
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 207
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
577 708
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 197
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
83 107
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38 841
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 029
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
535
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
339 251
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
005
Развитие коммунального хозяйства
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
053
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
12
Транспорт и коммуникации

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
053
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
12
Көлiк және коммуникация

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
467
Отдел строительства района (города областного значения)
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
Приложение 5
к решению Мунайлинского районного
маслихата от 23 декабря 2015 года
№ 40/439
Перечень бюджетных программ на 2016 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета
Фгр.
Адм.
Пр.
Наименование
04
Образование

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Өзгелер
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
077
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 40/439 шешіміне 5 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процессінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функ ционалдық топ
Әкімшілік
Бағ дар лама
Атауы
04
Білім беру

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6
к решению Мунайлинского районного
маслихата от 23 декабря 2015 года
№ 40/439
Перечень бюджетных программ на 2016 год каждого села, сельского округа
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 16.03.2016 № 42/456 (вводится в действие с 01.01.2016).
Фгр.
Адм.
Пр.
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 40/439 шешіміне 6 қосымша
2016 жылға арналған әрбір ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 6 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 16.03.2016 № 42/456шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функ ционалдық топ
Әкімшілік
Бағ дар лама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер көрсету
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Баянды ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Білім беру
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13
Прочие
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Баянды ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
Маңғыстау ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалалық және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Баянды ауылы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалалық және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Қызылтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалалық және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалалық және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Басқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалалық және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Дәулет ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалалақ және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалалақ және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
13
Өзгелер
Батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"

040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру