Об утверждении Перечня автомобильных дорог общего пользования областного значения
Постановление акимата Костанайской области от 14 августа 2015 года № 351. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 сентября 2015 года № 5889.
В соответствии со статьей 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень автомобильных дорог общего пользования областного значения.

Облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 тамыздағы № 351 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 қыркүйекте № 5889 болып тіркелді.
"Автомобиль жолдары туралы" 2001 жылғы 17 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО
Республиканское государственное
учреждение "Комитет автомобильных
дорог Министерства по инвестициям
и развитию Республики Казахстан"
_____________________ М. Пшембаев
Утвержден
постановлением акимата
от 14 августа 2015 года № 351
Перечень автомобильных дорог общего пользования областного значения

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму
министрлігінің Автомобиль
жолдары комитеті"
республикалық мемлекеттік
мекемесі
_____________ М. Пішембаев
Әкімдігінің
2015 жылғы 14 тамыздағы
№ 351 қаулысымен бекітілген
Облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тiзбесi