Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 25 декабря 2015 года № 3594. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 декабря 2015 года № 6096
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования города Костаная на 2015 год, согласно приложениям 1 и 2.
2.Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Костаная:
постановление акимата города Костаная от 05 февраля 2015 года № 239 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5384, опубликовано 17 марта 2015 года в газете "Наш Костанай");
постановление акимата города Костаная от 09 сентября 2015 года №2387 "О внесении изменения в постановление акимата от 05 февраля 2015 года № 239 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5918, опубликовано 13 октября 2015 года в газете "Наш Костанай").
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 ноября 2015 года.
Аким
города Костаная                            Б. Жакупов
Приложение № 1
к постановлению акимата
города Костаная
от 25 декабря 2015 года № 3594
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
в дошкольных организациях образования
города Костаная на 2015 год, финансируемых
за счет средств республиканского бюджета.
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Мини-центры, организованные на базе организаций образования
Дошкольные организации
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
1
город Костанай
50

2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 3594 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 6096 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1)-тармақшасына сәйкес Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға арналған Қостанай қаласының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері 1 және 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Қостанай қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 05 ақпандағы № 239 "2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5384 тіркелді, "Наш Костанай" газетінде 2015 жылғы 17 наурызда жарияланды);
Қостанай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 09 қыркүйектегі №2387 "Әкімдіктің 2015 жылғы 05 ақпандағы №239 "2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5918 тіркелді, "Наш Костанай" газетінде 2015 жылғы 13 қазанда жарияланды).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 қарашадан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Қостанай
қаласының әкімі                            Б. Жақыпов
Қостанай қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 3594 қаулысына № 1 қосымша
Республикалық бюджет қаражаты есебінен
қаржыландырылатын, 2015 жылға арналған
Қостанай қаласының мектепке дейінгі білім
беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие
мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын,
жан басына шаққандағы қаржыландыру және
ата-ананың ақы төлеу мөлшері.
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдары тәрбиеленушілерінің саны
Білім беру ұйымдары базасында ұйымдастырылған шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
Толық күндік
Жарты күндік
1
Қостанай қаласы
50

3968
Продолжение таблицы:
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Мини-центры, организованные на базе организаций образования
Дошкольные организации
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
1
город Костанай
12740
20123
Продолжение таблицы:
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Мини-центры, организованные на базе организаций образования
Дошкольные организации
с полным днем пребывания
с неполным днем пребывания
ясельные группы (до 3-х лет)
дошкольные группы (от 3-6 лет)
1
город Костанай
10227
8274
10227
Приложение № 2
к постановлению акимата
города Костаная
от 25 декабря 2015 года № 3594
Государственный образовательный заказ на
дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
в дошкольных организациях образования города
Костаная на 2015 год, финансируемых
за счет местного бюджета.
№ п/п
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Коли-
чество воспи-
танников
Размер подушевого финанси-
рования в расчете на одного воспи-
танника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в расчете на одного воспитанника в месяц (тенге)
1
город Костанай
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад №1 акимата города Костаная отдела образования акимата города Костаная"
85

3968
Кестенің жалғасы:
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Білім беру ұйымдары базасында ұйымдастырылған шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
Толық күндік
Жарты күндік
1
Қостанай қаласы
12740
20123
Кестенің жалғасы:
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-
аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Білім беру ұйымдары базасында ұйымдастырылған шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
Толық күндік
Жарты күндік
Бөбекжай топтар (3 жасқа дейін)
Мектепке дейінгі топтар (3 жастан-6 жасқа дейін)
1
Қостанай қаласы
10227
8274
10227
Қостанай қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 3594 қаулысына № 2 қосымша
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
қаржыландырылатын, 2015 жылға арналған
Қостанай қаласының мектепке дейінгі білім
беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие
мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын,
жан басына шаққандағы қаржыландыру және
ата-ананың ақы төлеу мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-
аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Тәрбие-
ленушілер саны
Қаржылан-
дырудың бір тәрбиеленушіге жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Ата-ананың бір тәрбиеленушіге бір айдағы төлем ақы мөлшері (теңге)
1
Қостанай қаласы
Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №1 бөбекжай-
бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
85