О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2014 года № 342 "О городском бюджете города Рудного на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 20 января 2015 года № 360. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 января 2015 года № 5344
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 25 декабря 2014 года № 342 "О городском бюджете города Рудного на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5272, опубликованное 16 января 2015 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 15930881,0 тысяча тенге;";
подпункты 5), 6) изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -144307,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 144307,0 тысячи тенге.";
приложения 156 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
внеочередной сессии
городского маслихата                        А. Нурушев
Секретарь
городского маслихата                       В. Лощинин
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 января 2015 года № 360
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2014 года № 342
Городской бюджет города
Рудного на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 342 "Рудный қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 360 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 қаңтарда № 5344 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 342 "Рудный қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5272 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 15930881,0 мың теңге;";
5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -144307,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 144307,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 156-қосымшалары осы шешімнің 12,  3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       А. Нурушев
Қалалық
мәслихат хатшысы                           В. Лощинин
Мәслихаттың
2015 жылғы 20 қаңтардағы
№ 360 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 342 шешіміне 1-қосымша
Рудный қаласының 2015 жылға
арналған қалалық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер