О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2014 года № 342 "О городском бюджете города Рудного на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 10 июля 2015 года № 426. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 июля 2015 года № 5758
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 25 декабря 2014 года № 342 "О городском бюджете города Рудного на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 5272, опубликованное 16 января 2015 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 14 779 644,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 185 797,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 36 429,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 96 557,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 460 861,0 тысяч тенге;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата                Д. Нугуманова
Секретарь городского маслихата             В. Лощинин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Рудненский городской
отдел экономики и бюджетного
планирования" акимата города Рудного
____________________ З. Жигунова

Мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 342 "Рудный қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2015 жылғы 10 шілдедегі № 426 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 шілдеде № 5758 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 342 "Рудный қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5272 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 14 779 644,0 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 11 185 797,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 429,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 96 557,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 460 861,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Д. Нугуманова
Қалалық мәслихат хатшысы                   В. Лощинин
КЕЛІСІЛДІ
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ З. Жигунова