О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 205 "О бюджете города Аркалыка на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 16 сентября 2015 года № 263. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 сентября 2015 года № 5890
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 205 «О бюджете города Аркалыка на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5289, опубликовано 16 января 2015 года в газете «Торгай») следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города Аркалыка на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3710830,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1206567,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17821,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 38725,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2447717,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 1709083,0 тысячи тенге;
2) затраты – 3793637,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12652,3 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 50142,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -145601,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 145601,3 тысяч тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной
сессии маслихата                           Г. Елтебаева
Секретарь маслихата                        Н. Шалдыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения «Отдел финансов
акимата города Аркалыка»
_________________ А. Мухамбетжанова
16 сентября 2015 год
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Аркалыка»
_________________ Н. Гайдаренко
16 сентября 2015 год
Приложение
к решению маслихата
от 16 сентября 2015 года № 263
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 205
Бюджет города Аркалыка на 2015 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 205 "Арқалық қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 263 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қыркүйекте № 5890 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 205 «Арқалық қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5289 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда «Торғай» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1–тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Арқалық қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3710830,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1206567,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17821,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 38725,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2447717,0 мың тенге, оның ішінде субвенция көлемі – 1709083,0 мың теңге;
2) шығындар – 3793637,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 12652,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 50142,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -145601,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 145601,3 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың кезектен тыс
сессиясының төрайымы                       Г. Елтебаева
Мәслихат хатшысы                           Н. Шалдыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Арқалық қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ А.Мұхамбетжанова
16 қыркүйек 2015 жыл
«Арқалық қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Н.Гайдаренко
16 қыркүйек 2015 жыл
Мәслихаттың
2015 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 263 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 205 шешіміне 1-қосымша
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кiрiстер