Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Алтынсаринского района Костанайской области от 9 июня 2015 года № 129. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 июля 2015 года № 5750
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Алтынсаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Алтынсаринского района на 2015 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета и средств местного бюджета согласно приложениям 12 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Баймагамбетова Е.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Б. Ахметов
Приложение 1
к постановлению акимата
Алтынсаринского района
от 9 июня 2015 года № 129
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Алтынсаринского района на 2015 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
Административно
-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитан-
ников органи-
заций дошколь-
ного воспитания и обучения
Размер подушевого финансиро-
вания в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Алтынсаринский район
Государст-
венное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Қуаныш" государст-
венного учреждения "Отдел образования акимата Алтынсаринс-
кого района"

2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 маусымдағы № 129 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 шілдеде № 5750 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Алтынсарин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 12 қосымшаларына сәйкес Алтынсарин ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жергілікті бюджет және республикалық бюджеттен қаражаты берілетін нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.К. Баймағамбетовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Б. Ахметов
Алтынсарин ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 9 маусымдағы
№ 129 қаулысына
1-қосымша
Алтынсарин ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-
аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
Алтынсарин ауданы
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қуаныш» бөбекжай-
бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

1000
Приложение 2
к постановлению акимата
Алтынсаринского района
от 9 июня 2015 года № 129
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Алтынсаринского района на 2015 год, финансируемых за счет средств из местного бюджета
Административно-
территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наимено-
вание организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитан-
ников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подуше-
вого финан-
сирования в дошколь-
ных органи-
зациях образо-
вания в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
1
Алтынсаринский район
Государст-
венное коммуналь-
ное казенное предприятие "Ясли-сад "Сәбинұр" государст-
венного учреждения "Отдел образования акимата Алтынса-
ринского района"
80

1000
Алтынсарин ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 9 маусымдағы
№ 129 қаулысына
2-қосымша
Алтынсарин ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік-
аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Айына мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
Алтынсарин ауданы
"Алтынсарин ауданы әкімдігінің білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сәбинұр" бөбекжай-
бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
80