О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 278 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 20 марта 2015 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 марта 2015 года № 5451
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 278 «О районном бюджете Амангельдинского района на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5279, опубликовано 16 января 2015 года в газете «Аманкелді арайы») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1758924,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 183710,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8959,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 376,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1565879,0 тысяч тенге;
2) затраты - 1759267,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1588,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8919,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7331,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1931,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1931,0 тысяч тенге.
абзац второй, третьи, пятый, восьмой, четырнадцатый, восемнадцатый, девятнадцатый, двадцатый, двадцать первый, двадцать второй пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 31792,0 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме – 16456,0 тысяч тенге;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 79095,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 278 "Амангелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 309 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 наурызда № 5451 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 278 «Амангелді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5279 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда «Аманкелді арайы» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. Амангелді ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1758924,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 183710,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8959,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 376,0 мың теңге;
трансферттердің түсімі бойынша – 1565879,0 мың теңге;
2) шығындар – 1759267,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1588,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 8919,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 7331,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1931,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1931,0 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 2-тармағының екінші, үшінші, бесінші, сегізінші, он төртінші, он сегізінші, он тоғызыншы, жиырмасыншы, жиырма бірінші, жиырма екінші азат жолдары жаңа редакцияда жазылсын:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 31792,0 мың теңге сомасында;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға – 16456,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге - 79095,0 мың теңге сомасында;

на содержание детско-юношеских спортивных школ в связи с передачей функций по обеспечению деятельности районных и городских неспециализированных детско-юношеских спортивных школ – 22614,0 тысяч тенге;
на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне – 4217,0 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020 в сумме – 20854,0 тысяч тенге, из них:
на обеспечение деятельности центров занятости населения – 14143,0 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы в сумме – 2307,0 тысяч тенге;
на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров в сумме – 2262,0 тысяч тенге;
на молодежную практику в сумме – 2142,0 тысяч тенге.».
абзац четвертый, одиннадцатый, двенадцатый пункта 2 указанного решения исключить.
дополнить указанное решение пунктами 2-12-2 следующего содержания:
«2-1. На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса – 4466,0 тысяч тенге;
2-2. На оплату широкополосного Интернета в рамках программы системы электронного обучения – 8460,0 тысяч тенге.».
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Есенова М.
Секретарь
районного маслихата                        Саматов А.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Амангельдинского района"
____________________ М.Сакетов
"20" марта 2015 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 марта 2015 года № 309
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 278
Районный бюджет Амангельдинского района на 2015 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I
І. Доходы

аудандар мен қалалар деңгейіне аудандық және қалалық мамандандырылмаған балалар мен жасөспірімдер спорт мектептерінің қызметін қамтамасыз ету бойынша функцияларды беруге байланысты балалар мен жасөспірімдер спорт мектептерін ұстауға – 22614,0 мың теңге сомасында;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 4217,0 мың теңге сомасында;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруға - 20854,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
жұмыспен қамту орталығының қызметін қамтамасыз етуге – 14143,0 мың теңге сомасында;
еңбекақыны ішінара субсидиялауға - 2307,0 мың теңге сомасында;
кадрларды кәсіптік даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыруға – 2262,0 мың теңге сомасында;
жастар тәжірибесіне – 2142,0 мың теңге сомасында.».
көрсетілген шешімнің 2-тармағының төртінші, он бірінші, он екінші азат жолдары алып тасталсын.
көрсетілген шешім мына мазмұндағы 2-12-2-тармақтарымен толықтырылсын:
«2-1. Жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға – 4466 мың теңге сомасында;
2-2. Электронды оқыту жүйесі бағдарламасы аясында кеңжолақты Интернетке ақы төлеуге – 8460,0 мың теңге сомасында».
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрайымы                            М. Есенова
Аудандық
мәслихат хатшысы                           Ә.Саматов
КЕЛІСІЛДІ:
"Амангелді ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________________ М. Сакетов
"20" наурыз 2015 жылғы
Мәслихаттың
2015 жылғы 20 наурыздағы
№ 309 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 278 шешіміне 1-қосымша
Амангелді ауданының 2015 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I
І. Кірістер