Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Амангельдинского района Костанайской области от 15 мая 2015 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 мая 2015 года № 5613. Утратило силу решением акима Амангельдинского района Костанайской области от 26 июня 2015 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Амангельдинского района Костанайской области от 26.06.2015 № 7 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) пункта 3 и подпунктом 3) пункта 5 статьи 4, статьей 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года №756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола заседания Комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций при акимате Амангельдинского района от 12 мая 2015 года № 5, в связи со сложившейся обстановкой на территории Амангельдинского района, в целях обеспечения жизнедеятельности населенных пунктов, аким Амангельдинского района РЕШИЛ:
1. Объявить на территории Амангельдинского района Костанайской области чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Ввести режим чрезвычайной ситуации функционирования районной территориальной подсистемы государственной системы гражданской защиты.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Амангельдинского района Карбозова Т.Т.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Ж. Таукенов

Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 5 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 мамырда № 5613 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 26.06.2015 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 4-бабының 3-тармағы 2) тармақшасына және 5-тармағы 3) тармақшасына, 48-бабына, "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, Амангелді әкімдігінің жанындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссия отырысының 2015 жылғы 12 мамырдағы № 5 хаттамасына сәйкес, Амангелді ауданының аумағында қалыптасқан жағдайға байланысты елді мекендердің тыныс-тіршілігін қамтамасыз ету мақсатында Амангелді ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Амангелді ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Азаматтық қорғаудың мемлекеттік жүйесінің аудандық аумақтық кіші жүйесі жұмыс істеуінің төтенше жағдай режимі енгізілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Т. Карбозовқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ж. Таукенов