О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 210 "О бюджете Аулиекольского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 16 ноября 2015 года № 281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 ноября 2015 года № 6005
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата «О бюджете Аулиекольского района на 2015-2017 годы» от 24 декабря 2014 года № 210 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5275, опубликовано от 8 января 2015 года в газете «Әулиекөл») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3089605,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 838010,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9342,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2938,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2239315,5 тысяч тенге;
2) затраты – 3113015,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 42879,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 53514,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10635,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -66288,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66288,5 тысяч тенге.»;
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению;
дополнить указанное решение пунктом 8-8 следующего содержания:
«8-8. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, поселками, сельскими округами на 2015 год, согласно приложению 6 к настоящему решению.»;
дополнить указанное решение приложением 6 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Л. Войлошникова
Секретарь
районного маслихата                        А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Аулиекольского района»
__________________ Т.И. Печникова

Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 210 "Әулиекөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 16 қарашадағы № 281 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 қарашада № 6005 болып тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 210 «Әулиекөл ауданы-ның 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5275 тіркелген, 2015 жылғы 8 қаңтарда «Әулиекөл» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Ауданның 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3089605,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 838010,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9342,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2938,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2239315,5 мың теңге;
2) шығындар – 3113015,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 42879,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 53514,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10635,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -66288,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66288,5 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшасы осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 8-8-тармақпен толықтырылсын:
«8-8. 2015 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің ауылдар, кенттер, ауылдық округтар арасында бөлінуі осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін.»;
көрсетілген шешім осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес 6-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы                         Л. Войлошникова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ
«Әулиекөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ Печникова Т.И.