О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 198 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 27 мая 2015 года № 225. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 июня 2015 года № 5656
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 198 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5270, опубликовано 13 января 2015 года в газете "Біздің Торғай") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 814 426,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 221 541,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 3601,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала- 1000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 588 284,4 тысяча тенге;
2) затраты – 1 814 440,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6930,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты-8919,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов-1989,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6944,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -6944,2 тысячи тенге.";
подпункт 7) пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"7) выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в сумме – 77164,0 тысячи тенге;";
исключить подпункты 1), 3), 4) и 5) пункта 3 указанного решения;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель очередной сессии
Джангельдинского районного маслихата       М. Карбозов
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата                        С. Нургазин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Джангельдинского района"
_____________ Е.Биржикенов
27 мая 2015 года
Приложение
к решению маслихата
от 27 мая 2015 года № 225
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 198
Районный бюджет Джангельдинского района на 2015 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ

Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 198 "Жангелдин ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 225 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 маусымда № 5656 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 198 "Жангелдин ауданының 2015–2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5270 тіркелген, 2015 жылғы 13 қаңтарда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 814 426,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 221 541,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3601,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 1000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 588 284,4 мың теңге;
2) шығындар – 1 814 440,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6930,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 8919,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1989,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6944,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6944,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағының 7) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"7) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 77 164,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 3-тармағынның 1), 3), 4) және 5) тармақшалары алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық мәслихатының
кезекті сессиясының төрағасы               М. Карбозов
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Нургазин
КЕЛІСІЛДІ
"Жангелдин ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Е. Биржикенов
2015 жылғы 27 мамыр
Мәслихаттың
2015 жылғы 27 мамырдағы
№ 225 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 198 шешіміне 1-қосымша
Жангелдин ауданының 2015 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР