О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 198 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 18 августа 2015 года № 234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 августа 2015 года № 5819
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 198 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5270, опубликовано 13 января 2015 года в газете "Біздің Торғай") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1799364,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 221541,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 3601,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 1000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1573222,6 тысячи тенге;
2) затраты – 1809878,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1982,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 3971,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1989,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12496,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 12496,7 тысяч тенге.";
в пункте 3 указанного решения:
подпункт 2) исключить;
дополнить подпунктами 6) и 7) следующего содержания:
"6) проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме – 603,0 тысяч тенге:
7) на приобретение и доставку учебного пособия "Подарок первокласснику от Президента Республики Казахстан "Менің Отаным – Қазақстан. Моя родина - Казахстан" в сумме – 261,6 тысяча тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете района на 2015 год предусмотрено поступление бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме - 3971,5 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной
сессии Джангельдинского
районного маслихата
Т. Ахметов
Исполняющий обязанности
секретаря Джангельдинского
районного маслихата
Р. Ахметжанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Джангельдинского района"
_______________ Е. Биржикенов

Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 198 «Жангелдин ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 234 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 тамызда № 5819 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 198 «Жангелдин ауданының 2015 – 2017  жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5270 тіркелген, 2015 жылғы 13 қаңтарда «Біздің Торғай» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер  мен  толықтырулар  енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Жангелдин ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті  тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1799364,6  мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 221541,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3601,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 1000,0 мың теңге;
трансферттердің  түсімдері бойынша – 1573222,6 мың теңге;
2) шығындар – 1809878,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1982,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 3971,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1989,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12496,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12496,7 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 3-тармағында:
2) тармақша алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 6) және 7) тармақшалармен толықтырылсын:
«6) эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 603,0 мың теңге;
7) «Қазақстан Республикасы Президентінен «Менің Отаным – Қазақстан. Моя родина - Казахстан» атты бірінші сынып оқушысына сыйлық» оқу құралын сатып алуға және жеткізуге – 261,6 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«5. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау іс-шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер түсімі - 3971,5 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Т. Ахметов
Жангелдин аудандық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы               Р. Ахметжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Жангелдин ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ Е. Биржикенов