О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2014 № 283 "О бюджете Житикаринского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 20 марта 2015 года № 308. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 марта 2015 года № 5457. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 14 января 2016 года № 02-32/18)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 14.01.2016 № 02-32/18).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 283 "О бюджете Житикаринского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5301, опубликовано 22 января 2015 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 3523474,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1493343 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4066 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16673 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2009392,3 тысячи тенге;
2) затраты – 3561035,9 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -57208,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 57208,6 тысяч тенге.";
в пункте 5 указанного решения:
подпункты 6), 8) изложить в новой редакции:
"6) 30848 тысяч тенге – на содержание детско-юношеской спортивной школы;
8) 11113 тысяч тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах;";
дополнить подпунктами 12), 13) следующего содержания:
"12) 3762 тысячи тенге – на оплату широкополосного Интернета в рамках программы системы электронного обучения;
13) 12817,3 тысяч тенге – на восстановление по итогам корректировки 2014 года на текущее обустройство моногородов.";
в пункте 6 указанного решения:
подпункты 1), 2), 3), 7), 8), 10), 12), 13) изложить в новой редакции:
"1) 58058 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
2) 41668 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
3) 14978 тысяч тенге – на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;

Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 283 "Жітіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 308 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 наурызда № 5457 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 02-32/18 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 14.01.2016 № 02-32/18 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 283 "Жітіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5301 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 3523474,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1493343 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4066 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 16673 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2009392,3 мың теңге;
2) шығындар – 3561035,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -57208,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 57208,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағындағы:
6), 8) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"6) балалар - жасөспірімдер спорт мектебін ұстауға - 30848 мың теңге;
8) моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға - 11113 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы 12), 13) тармақшалармен толықтырылсын:
"12) электрондық оқыту жүйесінің бағдарламасы шеңберінде кең жолақты Интернетті төлеуге - 3762 мың теңге;
13) моноқалаларды ағымдағы жайластыруға 2014 жылғы түзетудің қорытындылары бойынша қалпына келтіруге - 12817,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағындағы:
1), 2), 3), 7), 8), 10), 12), 13) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 58058 мың теңге;
2) үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға - 41668 мың теңге;
3) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге - 14978 мың теңге;

7) 254782 тысячи тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах;
8) 111813 тысяч тенге – на текущее обустройство моногородов;
10) 8778 тысяч тенге – на субсидирование процентной ставки по кредитам банков для реализации проектов;
12) 1092 тысячи тенге - на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;
13) 108755 тысяч тенге – на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местного бюджета.";
дополнить подпунктом 14) следующего содержания:
"14) 4378 тысяч тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса.";
дополнить указанное решение пунктом 7-3 следующего содержания:
"7-3. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрен возврат целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 3530,5 тысяч тенге, из областного бюджета - 14305,2 тысяч тенге";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                        А. Испергенов
И.о. секретаря Житикаринского
районного маслихата                        Г. Таликбаева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Житикаринского района"
________________Г. Жидебаева
20 марта 2015 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 марта 2015 года № 308
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 283
Бюджет Житикаринского района на 2015 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

7) моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға - 254782 мың теңге;
8) моноқалаларды ағымдағы жайластыруға - 111813 мың теңге;
10) жобаларды іске асыру үшін банктер кредиттері бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға - 8778 мың теңге;
12) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штаттық санын ұсауға - 1092 мың теңге;
13) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге - 108755 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 14) тармақшамен толықтырылсын:
"14) агроөнеркәсіптік кешеніндегі жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға - 4378 мың теңге.".
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 7-3-тармақпен толықтырылсын:
"7-3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің 3530,5 мың теңге, облыстық бюджеттен – 14305,2 мың теңге сомасында қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы                         А. Испергенов
Жітіқара аудандық
мәслихаты хатшысының м.а.                  Г. Таликбаева
КЕЛІСІЛДІ
"Жітіқара ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________Г. Жидебаева
2015 жылғы 20 наурыз
Мәслихаттың
2015 жылғы 20 наурыздағы
№ 308 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 283 шешіміне 1-қосымша
Жітіқара ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер