О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2014 № 283 "О бюджете Житикаринского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 27 мая 2015 года № 331. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 июня 2015 года № 5646. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 14 января 2016 года № 02-32/18)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 14.01.2016 № 02-32/18).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 283 «О бюджете Житикаринского района на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5301, опубликовано 22 января 2015 года в газете «Житикаринские новости») следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«1) доходы – 3379261,3 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1493343 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 4066 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16673 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1865179,3 тысяч тенге;
2) затраты – 3416822,9 тысячи тенге.»;
в пункте 5 указанного решения:
подпункт 10) изложить в новой редакции:
«10) 7528 тысяч тенге – строительство сетей водоснабжения села Ырсай;»;
подпункты 6), 7), 8), 9), 12) исключить;
дополнить подпунктами 14), 15) следующего содержания:
«14) 25000 тысяч тенге – на оказание жилищной помощи;
15) 32000 тысячи тенге – на проведение текущего ремонта автомобильной дороги по улице Зулхаирова в городе Житикара.»;
в пункте 6 указанного решения:
подпункт 13) изложить в новой редакции:
«13) 105355 тысяч тенге – на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местного бюджета.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                        Г. Зулхаирова
Секретарь Житикаринского
районного маслихата                        М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО:
Временно исполняющая
обязанности руководителя
государственного учреждения
«Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Житикаринского района»
________________ Ж. Байжанова
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 283 "Жітіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 331 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 5 маусымда № 5646 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 02-32/18 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 14.01.2016 № 02-32/18 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 283 «Жітіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5301 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда «Житикаринские новости» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 3379261,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1493343 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4066 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 16673 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1865179,3 мың теңге;
2) шығындар – 3416822,9 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 5-тармағындағы:
10) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«10) Ырсай ауылының сумен жабдықтау жүйелерін салу – 7528 мың теңге;»;
6), 7), 8), 9), 12) тармақшалар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 14), 15) тармақшалармен толықтырылсын:
«14) тұрғын-үй көмегін көрсетуге - 25000 мың теңге;
15) Жітіқара қаласындағы Зулхаиров көшесі бойындағы автомобиль жолына ағымдағы жөндеу жүргізуге - 32000 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 6-тармағындағы:
13) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«13) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге - 105355 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрайымы                         Г. Зулхаирова
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Кененбаева
КЕЛІСІЛДІ:
«Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесі басшысының
уақытша міндетін атқарушы
______________ Ж. Байжанова
Мәслихаттың