Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 8 июля 2015 года № 239. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 августа 2015 года № 5794
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Житикаринского района на 2015 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета и средств местного бюджета, согласно приложениям 12 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Досмухамедова А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                М. Утешов
Приложение 1
к постановлению акимата
от 8 июля 2015 года № 239
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Житикаринского района на 2015 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
п/п
Адми-
нист-
ратив-
но-
тер-
рито-
риа-
льное
распо-
ложе-
ние
орга-
низа-
ций
дош-
коль-
ного
воспи-
та-
ния и
обу-
чения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Мини-
центры, органи-
зованные на базе органи-
заций образо-
вания
Дош-
коль-
ные орга-
низа-
ции
Мини-центры, организованные на базе организаций образования
Дош-
коль-
ные орга-
низа-
ции
Мини-
центры, органи-
зованные на базе органи-
заций образова-
ния
Дошкольные организации
с пол-
ным днем пре-
быва-
ния
с непо-
лным днем пре-
быва-
ния
с полным днем пребы-
вания
с непол-
ным днем пребы-
вания
с пол-
ным днем пре-
быва-
ния
с не-
пол-
ным днем пре-
бы-
ва-
ния
ясе-
льные груп-
пы (до 3-х лет)
дош-
коль-
ные группы (от 3-6 лет)
1
Город Жити-
кара

2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 шілдедегі № 239 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 тамызда № 5794 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын Жітіқара ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының 12-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.К. Досмухамедовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М. Утешов
Әкімдіктің
2015 жылғы 8 шілдедегі
№ 239 каулысына 1-қосымша
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын Жітіқара ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
р/с
Мек-
тепке дейін-
гі тәрбие және оқыту ұйым-
дары-
ның әкім-
шілік-
аумақ-
тық орна-
ласуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдары тәрбиеленушілерінің саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Білім беру ұйымдары базасында ұйымдас-
тырылған шағын орталықтар
Мек-
тепке дей-
інгі ұйым-
дар
Білім беру ұйымдары базасында ұйымдас-
тырылған шағын орталықтар
Мек-
тепке дейін-
гі ұйым-
дар
Білім беру ұйымдары базасында ұйымдас-
тырылған шағын орталық-
тар
Мектепке дейінгі ұйымдар
Толық күндік
Жарты күндік
Толық күн-
дік
Жарты күн-
дік
Толық күн-
дік
Жарты күн-
дік
Бөбекжай топ-
тар (3 жасқа дейін)
Мек-
тепке дейін-
гі топ-
тар (3 жас-
тан-6 жасқа дейін)
1
Жіті-
қара қаласы

100
3445
от 3-6 лет 2400
9
Город Житикара
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Основная школа № 1" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
25
3445
от 3-6 лет 1650
10
Село Аккарга Житикаринс-
кого района
Мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Аккаргинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
20
12338
от 3-6 лет 4000
11
Село Тургеновка Большевистс-
кого сельского округа Житикаринского района
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Большевистская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
16
3445
от 3-6 лет 660
12
Село Кусакан Большевистс-
кого сельского округа Житикаринс-
кого района
Мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Кусаканская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
15
12338
от 3-6 лет 3500
13
Село Волгоградс-
кое Житикаринс-
кого района
Мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Волградская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
11
12338
от 3-6 лет 2000
14
Село Забеловка Житикаринс-
кого района
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Забеловская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
17
3445
от 3-6 лет 880
15
Село Забеловка Житикаринс-
кого района
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Забеловская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
9
3526
16
Село Мюлитинка Житикаринс-
кого района
Мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Милютинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
5
12338
от 3-6 лет 3200
17
Село Муктиколь Муктикольс-
кого сельского округа Житикаринс-
кого района
Мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Муктикольская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
7
12338
от 3-6 лет 3000
18
Село Пригородное Житикаринс-
кого района
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Пригородная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
29

100
3445
3 жастан - 6 жасқа дейін 2400
9
Жітіқара қаласы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 1 негізгі мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталық
25
3445
3 жастан - 6 жасқа дейін 1650
10
Жітіқара ауданының Аққарға ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аққарға орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталық
20
12338
3 жастан - 6 жасқа дейін 4000
11
Жітіқара ауданы Большевик ауылдық округінің Тургенов ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Больше-
вистск орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталық
16
3445
3 жастан - 6 жасқа дейін 660
12
Жітіқара ауданы Большевик ауылдық округінің Құсақан ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қосақан негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталық
15
12338
3 жастан - 6 жасқа дейін 3500
13
Жітіқара ауданының Волгоград ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Волгоград негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталық
11
12338
3 жастан - 6 жасқа дейін 2000
14
Жітіқара ауданының Забелов ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Забелов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталық
17
3445
3 жастан - 6 жасқа дейін 880
15
Жітіқара ауданының Забелов ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Забелов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталық
9
3526
16
Жітіқара ауданының Милютин ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Милютин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталық
5
12338
3 жастан - 6 жасқа дейін 3200
17
Жітіқара ауданы Мүктікөл ауылдық округінің Мүктікөл ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мүктікөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталық
7
12338
3 жастан - 6 жасқа дейін 3000
18
Жітіқара ауданының Пригородный ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Пригородный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталық
29

3445
от 3-6 лет 990
19
Село Пригородное Житикаринс-
кого района
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждений "Станционная основная школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
17
3445
от 3-6 лет 1700
20
Село Приречное Житикаринс-
кого района
Мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждений "Красноармейская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
26
12338
от 3-6 лет 3500
21
Село Степное Житикаринс-
кого района
Мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждений "Степная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
21
12338
от 3-6 лет 3500
22
Село Степное Житикаринс-
кого района
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждений "Степная средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
10
3526
23
Село Чайковское Житикаринс-
кого района
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждений "Чайковская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
13
3445
от 3-6 лет 2000
24
Село Ырсай Житикаринс-
кого района
Мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждений "Ырсайская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района"
15
3445

3445
3 жастан - 6 жасқа дейін 990
19
Жітіқара ауданының Пригородный ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Станция негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталық
17
3445
3 жастан- 6 жасқа дейін 1700
20
Жітіқара ауданының Приречный ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Красно-
армейск орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталық
26
12338
3 жастан - 6 жасқа дейін 3500
21
Жітіқара ауданының Степной ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Степная орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күндік шағын орталық
21
12338
3 жастан - 6 жасқа дейін 3500
22
Жітіқара ауданының Степной ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Степная орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталық
10
3526
23
Жітіқара ауданының Чайковский ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Чайковск орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталық
13
3445
3 жастан - 6 жасқа дейін 2000
24
Жітіқара ауданының Ырсай ауылы
"Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ырсай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы жарты күндік шағын орталық
15
3445