О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 283 "О бюджете Житикаринского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 18 августа 2015 года № 348. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 августа 2015 года № 5811. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 14 января 2016 года № 02-32/18)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 14.01.2016 № 02-32/18).
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 283 "О бюджете Житикаринского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5301, опубликовано 22 января 2015 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 3), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 3394598,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1493107 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4302 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16673 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1880516,8 тысяч тенге;
2) затраты – 3452160,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18702 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19011 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 309 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -76263,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 76263,6 тысячи тенге.";
в пункте 5 указанного решения:
подпункты 2), 14) изложить в новой редакции:
"2) 1831,4 тысяч тенге – на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 6 до 10 месячных расчетных показателей;
14) 40000 тысяч тенге – на оказание жилищной помощи;";
дополнить подпунктом 16) следующего содержания:
"16) 504,1 тысячи тенге – на приобретение и доставку учебного пособия "Подарок первокласснику от Президента Республики Казахстан "Менің Отаным - Қазақстан. Моя родина - Казахстан.";
пункт 7-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрено поступление бюджетного кредита из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 2028 тысяч тенге.";

Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 283 "Жітіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 348 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 тамызда № 5811 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 02-32/18 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 14.01.2016 № 02-32/18 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 283 "Жітіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5301 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 3), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 3394598,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1493107 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4302 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 16673 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1880516,8 мың теңге;
2) шығындар – 3452160,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 18702 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 19011 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 309 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -76263,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 76263,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағындағы:
2), 14) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) Ұлы Отан соғысы қатысушыларының және мүгедектерінің тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін 6-дан 10 айлық көрсеткішке дейін ұлғайтуға – 1831,4 мың теңге;
14) тұрғын үй көмегін көрсетуге – 40000 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы 16) тармақшамен толықтырылсын:
"16) "Менің Отаным – Қазақстан. Моя родина – Казахстан." Қазақстан Республикасы Президентінің бірінші сынып оқушысына сыйлығы" оқу құралын сатып алуға және жеткізуге – 504,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7.1. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен 2028 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттің түсімі көзделгені ескерілсін.";

дополнить указанное решение пунктом 7-4 следующего содержания:
"7-4. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрено обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 11,7 тысяч тенге.";
приложения 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
секретарь Житикаринского
районного маслихата                        М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Житикаринского района"
___________ Г. Баймухамбетова
Приложение 1
к проекту решения маслихата
от 18 августа 2015 года № 348
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 283
Бюджет Житикаринского района
на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 7-4-тармақпен толықтырылсын:
"7-4. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету 11,7 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 12-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрайымы,
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Кененбаева
КЕЛІСІЛДІ:
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________ Г. Баймухамбетова
Мәслихаттың
2015 жылғы 18 тамыздағы
№ 348 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 283 шешіміне 1-қосымша
Жітіқара ауданының 2015 жылға
арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер