О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 283 "О бюджете Житикаринского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 16 сентября 2015 года № 356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 сентября 2015 года № 5892. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 14 января 2016 года № 02-32/18)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 14.01.2016 № 02-32/18).
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года  Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 283 "О бюджете Житикаринского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5301, опубликовано 22 января 2015 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения:
подпункты 3), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование – 1719 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2028 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 309 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 59280,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 59280,6 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения исключить;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
секретарь Житикаринского
районного маслихата                        М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Житикаринского района"
____________ Г. Баймухамбетова
Приложение
к решению маслихата
от 16 сентября 2015 года № 356
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 283
Бюджет Житикаринского
района на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 283 "Жітіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 356 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қыркүйекте № 5892 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 02-32/18 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 14.01.2016 № 02-32/18 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 283 "Жітіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5301 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 3), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1719 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2028 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 309 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -59280,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 59280,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрайымы,
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Кененбаева
КЕЛІСІЛДІ
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________ Г. Баймухамбетова
Мәслихаттың
2015 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 356 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 283 шешіміне 1-қосымша
Жітіқара ауданының 2015 жылға
арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер