О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 283 "О бюджете Житикаринского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 21 октября 2015 года № 378. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 октября 2015 года № 5951. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 14 января 2016 года № 02-32/18)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Житикаринского района Костанайской области от 14.01.2016 № 02-32/18).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 283 "О бюджете Житикаринского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5301, опубликовано 22 января 2015 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2), 5), 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 3392649,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1485265 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16763 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 31779,9 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1858841,8 тысяча тенге;
2) затраты – 3453665,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 62735,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62735,1 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв акимата Житикаринского района на 2015 год в сумме 42492 тысячи тенге.";
в пункте 5 указанного решения:
подпункты 14), 15) изложить в новой редакции:
"14) 42000 тысячи тенге – на оказание жилищной помощи;
15) 21280 тысяч тенге - на проведение текущего ремонта автомобильной дороги по улице Зулхаирова в городе Житикара;";
дополнить подпунктом 17) следующего содержания:
"17) 112 тысяч тенге - на проведение ветеринарных мероприятий по профилактике энзоотических болезней животных.";
в пункте 6 указанного решения:
подпункты 10), 13) изложить в новой редакции:
"10) 4389 тысяч тенге – на субсидирование процентной ставки по кредитам банков для реализации проектов;
13) 104565 тысяч тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местного бюджета;";
дополнить подпунктом 15) следующего содержания:

Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 283 "Жітіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 қазандағы № 378 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қазанда № 5951 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 02-32/18 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 14.01.2016 № 02-32/18 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 283 "Жітіқара ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5301 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 3392649,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1485265 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16763 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 31779,9 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1858841,8 мың теңге;
2) шығындар – 3453665,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -62735,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62735,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2015 жылға арналған Жітіқара ауданы әкімдігінің резерві 42492 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағында:
14), 15) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"14) тұрғын үй көмегін көрсетуге – 42000 мың теңге;
15) Жітіқара қаласындағы Зулхаиров көшесі бойындағы автомобиль жолына ағымдағы жөндеу жүргізуге – 21280 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы 17) тармақшамен толықтырылсын:
"17) жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге - 112 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағындағы:
10), 13) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"10) жобаларды іске асыру үшін банктердің кредиттері бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға – 4389 мың теңге;
13) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге - 104565 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы 15) тармақшамен толықтырылсын:

"15) 112 тысяч тенге – на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020.";
подпункт 11) исключить;
пункт 7-3 указанного решения изложить в новой редакции:
"7-3. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрен возврат целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в сумме 3530,5 тысяч тенге, из областного бюджета – 34031,1 тысяча тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                        Н. Джафаров
Секретарь Житикаринского
районного маслихата                        М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Житикаринского района"
__________ Г. Баймухамбетова
21 октября 2015 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 октября 2015 года
№ 378
Приложение 1
к решению маслихата

"15) Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға – 112 мың теңге.";
11) тармақша алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 7-3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7-3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттердің 3530,5 мың теңге, облыстық бюджеттен – 34031,1 мың теңге сомасында қайтарылуы қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы                         Н. Джафаров
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы                       М. Кененбаева
КЕЛІСІЛДІ
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________ Г. Баймухамбетова
2015 жылғы 21 қазан
Мәслихаттың
2015 жылғы 21 қазандағы
№ 378 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың