О внесении изменения в решение маслихата от 31 октября 2014 года № 283 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24 февраля 2015 года № 326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 марта 2015 года № 5419. Утратило силу решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 9 июля 2024 года № 136
Сноска. Утратило силу решением маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 09.07.2024 № 136 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 31 октября 2014 года № 283 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5173, опубликовано 4 декабря 2014 года в районной газете "Айна") следующее изменение:
В Правилах оказания жилищной помощи:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) расходов на содержание общего имущества объекта кондоминиума семьям (гражданам), проживающим в приватизированных жилищах или являющимся нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии
Г. Ягодин
Секретарь
районного маслихата
Е. Аманжолов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
акимата Карабалыкского района"
_________________ Д. Шрейдер

Мәслихаттың 2014 жылғы 31 қазандағы № 283 "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2015 жылғы 24 ақпандағы № 326 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 наурызда № 5419 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2024 жылғы 9 шілдедегі № 136 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 09.07.2024 № 136 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 – бабына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Заңының 97- бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Мәслихаттың 2014 жылғы 31 қазандағы № 283 "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5173 тіркелген, 2014 жылғы 4 желтоқсанда "Айна" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
тұрғын үй көмегін көрсету қағидасында:
1- тармақтың 1- тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) жекешелендiрiлген тұрғынжайларда тұратын немесе мемлекеттiк тұрғын үй қорындағы тұрғын үй-жайларды (пәтерлердi) жалдаушылар (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға жұмсалатын шығыстарды;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрағасы
Г. Ягодин
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
Е. Аманжолов
КЕЛІСІЛДІ
"Қарабалық ауданы әкімдігінің жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________Д. Шрейдер