О внесении изменений в решение маслихата от 31 октября 2014 года № 283 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 24 декабря 2015 года № 422. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 января 2016 года № 6127
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 31 октября 2014 года № 283 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5173, опубликовано 4 декабря 2014 года в районной газете "Айна") следующие изменения:
В Правилах оказания жилищной помощи утвержденных вышеуказанным решением:
пункты 23 изложить в новой редакции:
"2. Для назначения жилищной помощи семья (гражданин) обращается в Карабалыкский отдел филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Костанайской области (далее-ЦОН) либо веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее-портал) на альтернативной основе с заявлением и представляет документы, указанные пункте 9 Стандарта государственной услуги "Назначение жилищной помощи", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 319".
3. Жилищная помощь назначается с месяца подачи заявления и оказывается на текущий квартал, в котором обратился услугополучатель.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель
семнадцатой сессии                         Р. Кушекбаева
Секретарь
районного маслихата                        Е. Аманжолов

Мәслихаттың 2014 жылғы 31 қазандағы № 283 "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 422 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қаңтарда № 6127 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 31 қазандағы № 283 "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5173 тіркелген, 2014 жылғы 4 желтоқсанда аудандық "Айна" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Жоғарыда көрсетілген шешіммен бекітілген тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларында:
23-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін отбасы (азамат) "Қостанай облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны филиалының Қарабалық бөліміне (бұдан әрі – ХҚКО) немесе www.egov.kz "электрондық үкіметтің" веб-порталына (бұдан әрі – портал) балама негізде өтінішпен жүгінеді және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319 бұйрығымен бекітілген "Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
3. Тұрғын үй көмегі өтініш беру айынан бастап тағайындалады және көрсетілетін қызметті алушы өтініш жасаған ағымдағы тоқсанға көрсетіледі.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Он жетінші
сессия төрайымы                            Р. Кушекбаева
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Е. Аманжолов