О корректировке базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 13 апреля 2015 года № 274. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 апреля 2015 года № 5578. Утратило силу решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 14 марта 2018 года № 211
Сноска. Утратило силу решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 14.03.2018 № 211 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 01.03.2016 № 357 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Повысить ставки единого земельного налога, в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
внеочередной сессии
В. Журжа
Секретарь Карасуского
районного маслихата
С. Казиев

Жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін түзету туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 274 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 сәуірде № 5578 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 211 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 14.03.2018 № 211 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексі 386-бабының 5-тармағы, 444-бабының 1-тармағына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 01.03.2016 № 357 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есе жоғарылатылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелері он есе жоғарылатылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы
В. Журжа
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Қазиев