Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Мендыкаринском районе на 2015 год
Постановление акимата Мендыкаринского района Костанайской области от 12 марта 2015 года № 61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 апреля 2015 года № 5499
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Мендыкаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Мендыкаринского района на 2015 год согласно приложениям 12 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ерканова М. А.

Меңдіқара ауданында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 61 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 сәуірде № 5499 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Меңдіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Меңдіқара ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының 12-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Ә. Ерқановқа жүктелсін.

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                В. Ионенко
Приложение 1
к постановлению акимата
от 12 марта 2015 года № 61
Государственный образовательный заказ на
дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
в дошкольных организациях образования Мендыкаринского
района на 2015 год, финансируемых за счет целевых
трансфертов из республиканского бюджета
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения населенный пункт)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Жас әлем" государственного учреждения "Отдел образования акимата Мендыкаринского района" село Боровское
58
21091
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Ақбота" государственного учреждения "Отдел образования акимата Мендыкаринского района" село Харьковское
42
21091
3.
Мини-центр при государственном учреждении "Джангильдинская средняя школа отдела образования акимата Мендыкаринского района" село Молодежное
30
13353
4.
Мини-центр при государственном учреждении "Краснопресненская средняя школа отдела образования акимата Мендыкаринского района" село Красная Пресня
40
13353
Продолжение таблицы:
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения населенный пункт)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центры
ясельные группы
дошкольные группы
с полным днем пребыва-ния
с неполным днем пребыва-ния
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Жас әлем" государственного учреждения "Отдел образования акимата Мендыкаринского района" село Боровское
5500
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Ақбота" государственного учреждения "Отдел образования акимата Мендыкаринского района" село Харьковское
5500
3.
Мини-центр при государственном учреждении "Джангильдинская средняя школа отдела образования акимата Мендыкаринского района" село Молодежное
3500
4.
Мини-центр при государственном учреждении "Краснопресненская средняя школа отдела образования акимата Мендыкаринского района" село Красная Пресня
3500
Приложение 2
к постановлению акимата
от 12 марта 2015 года № 61
Государственный образовательный заказ на
дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
в дошкольных организациях образования
Мендыкаринского района на 2015 год,
финансируемых за счет средств местного бюджета
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балауса" государственного учреждения "Отдел образования акимата Мендыкаринского района" село Боровское

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                В. Ионенко
Әкімдіктің
2015 жылғы 12 наурыздағы
№ 61 қаулысына 1-қосымша
Меңдіқара ауданының мектепке дейінгі
білім беру ұйымдарында 2015 жылға арналған
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік
білім беру тапсырысы, республикалық бюджеттен
нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын
жан басына шаққандағы қаржыландыру және
ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (елді-мекен)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-
орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-
орталықтар
1.
"Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жас әлем" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Боровское ауылы
58
21091
2.
"Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақбота" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Харьковское ауылы
42
21091
3.
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Жангелді орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық Молодежное ауылы
30
13353
4.
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Краснопреснен орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық Красная Пресня ауылы
40
13353
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (елді-мекен)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
Шағын
-орталықтар
Бөбекжай топтар
Мектепке дейінгі топтар
толық күндік
жарты күндік
1.
"Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жас әлем" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Боровское ауылы
5500
2.
"Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақбота" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Харьковское ауылы
5500
3.
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Жангелді орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық Молодежное ауылы
3500
4.
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Краснопреснен орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық Красная Пресня ауылы
3500
Әкімдіктің
2015 жылғы 12 наурыздағы
№ 61 қаулысына 2-қосымша
Меңдіқара ауданының мектепке дейінгі
білім беру ұйымдарында 2015 жылға арналған
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік
білім беру тапсырысы, жергілікті бюджет есебінен
қаржыландырылатын жан басына шаққандағы
қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (елді-мекен)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-
орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-
орталықтар
1.
"Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балауса" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Боровское ауылы

170
19637
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Айгөлек" государственного учреждения "Отдел образования акимата Мендыкаринского района" село Архиповка
25
19637
3.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Жас әлем" государственного учреждения "Отдел образования акимата Мендыкаринского района" село Боровское
88
19637
4.
Мини-центр при государственном учреждении "Введенская средняя школа отдела образования акимата Мендыкаринского района" село Введенка
20
17503
5.
Мини-центр при государственном учреждении "Михайловская средняя школа отдела образования акимата Мендыкаринского района" село Михайловка
20
17503
Продолжение таблицы:
Административно- территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центры
ясельные группы
дошкольные группы
с полным днем пребыва-ния
с неполным днем пребыва-ния
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Балауса" государственного учреждения "Отдел образования акимата Мендыкаринского района" село Боровское
55000
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Айгөлек" государственного учреждения "Отдел образования акимата Мендыкаринского района" село Архиповка
5500
3.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад "Жас әлем" государственного учреждения "Отдел образования акимата Мендыкаринского района" село Боровское
5500
4.
Мини-центр при государственном учреждении "Введенская средняя школа отдела образования акимата Мендыкаринского района" село Введенка
3500
5.
Мини-центр при государственном учреждении "Михайловская средняя школа отдела образования акимата Мендыкаринского района" село Михайловка
3500

170
19637
2.
"Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айгөлек" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Архиповка ауылы
25
19637
3.
"Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жас әлем" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Боровское ауылы
88
19637
4.
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Введен орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-
орталық Введенка ауылы
20
17503
5.
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Михайлов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық Михайловка ауылы
20
17503
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (елді-мекен)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
Шағын-
орталықтар
Бөбекжай топтар
Мектепке дейінгі топтар
толық күндік
жарты күндік
1.
"Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балауса" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Боровское ауылы
5500
2.
"Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айгөлек" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Архиповка ауылы
5500
3.
"Меңдіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жас әлем" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Боровское ауылы
5500
4.
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Введен орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық Введенка ауылы
3500
5.
"Меңдіқара ауданы әкімдігі білім бөлімінің Михайлов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық Михайловка ауылы
3500