О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 263 "О районном бюджете Наурзумского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 18 августа 2015 года № 323. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 августа 2015 года № 5816
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 263 «О районном бюджете Наурзумского района на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5276, опубликовано 13 января 2015 года в газете «Науырзым тынысы») следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1681134,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 178452,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5906,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 551,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1496225,2 тысяч тенге;
2) затраты – 1693619,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6565,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8919,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2354,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19050,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19050,5 тысяч тенге:
поступление займов – 8919,0 тысяч тенге;
погашение займов – 2505,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12637,3 тысяч тенге.».
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
«7. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на содержание кабинетов психолого-педагогической коррекции в связи с передачей функций по обеспечению обследования психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению на уровень районов в сумме 6474,0 тысяч тенге.
на увеличение размера социальной помощи на бытовые нужды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны с 6 до 10 МРП в сумме 324,5 тысяч тенге.
на зимнее содержание автомобильных дорог районного значения в сумме 5000,0 тысяч тенге.

Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 263 "Науырзым ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 323 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 тамызда № 5816 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 263 «Науырзым ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5276 тіркелген, 2015 жылғы 13 қаңтарда «Науырзым тынысы» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Науырзым ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1681134,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 178452,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5906,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 551,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1496225,2 мың теңге;
2) шығындар – 1693619,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 6565,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 8919,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 2354,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -19050,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19050,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 8919,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2505,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12637,3 мың теңге.».
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«7. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
балалардың және жасөспірімдердің психологиялық денсаулығын тексеруге және психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңес түрінде халыққа көмек көрсету қызметін аудандар деңгейіне тапсыруға байланысты психологиялық-педагогикалық коррекция кабинетін қамтамасыз етуге 6474,0 мың теңге сомасында;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне тұрмыстық қажеттіліктеріне әлеуметтік көмек мөлшерін 6-дан 10- дейін айлық есептік көрсеткішке ұлғайтуға 324,5 мың теңге сомасында.
аудандық мағынадағы қысқы автомобильдік жолдарды қамтамасыз етуге 5000,0 мың теңге сомасында.

на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 в сумме 15000,0 тысяч тенге.
на приобретение и доставка учебного пособия «Подарок первокласснику от Президента Республики Казахстан «Менің Отаным – Қазақстан. Моя родина - Казахстан» в сумме 134,7 тысяч тенге.».
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              З. Алдажуманова
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения «Отдел экономики,
финансов и предпринимательства
Наурзумского района»
_________________ Н. Дехтярева
18 августа 2015 года
Приложение
к решению маслихата
от 18 августа 2015 года № 323
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 263
Бюджет Наурзумского района на 2015 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бағдарламасы аясында қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға 15000,0 мың теңге сомасында.
"Қазақстан Республикасы Президентінен "Менің Отаным - Қазақстан. Моя Родина - Казахстан" атты бірінші сынып оқушысына сыйлық" оқу құралын сатып алуға және жеткізуге 134,7 мың теңге сомасында.».
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
аудандық мәслихаттың хатшысы               З. Алдажұманова
КЕЛІСІЛДІ:
«Науырзым ауданының экономика,
қаржы және кәсіпкерлік бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Н. Дехтярева
2015 жылғы 18 тамыз
Мәслихаттың
2015 жылғы 18 тамыздағы
№ 323 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 173 шешіміне
1-қосымша
Науырзым ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. Кірістер