О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Наурзумского района
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 17 сентября 2015 года № 333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 октября 2015 года № 5929. Утратило силу решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 16 мая 2016 года № 22
Сноска. Утратило силу решением маслихата Наурзумского района Костанайской области от 16.05.2016 № 22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Наурзумского района согласно приложения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата З. Алдажуманова
СОГЛАСОВАНО
Аким Наурзумского района
_______________ Т. Даиров
17 сентября 2015 года
Приложение
к решению районного
маслихата
от 17 сентября 2015 года
№ 333
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Наурзумского района
п/п
Наименование
населенных пунктов
Места проведения мирных
собраний, митингов, шествий,
пикетов и демонстраций
1
Буревестненский сельский округ
Центральная площадь в селе Буревестник
2
Карамендинский сельский округ
Центральная площадь по улице Шакшак Жанибека в селе Караменды
3
Дамдинский сельский округ
Площадь по улице Байтурсынова в селе Дамды
4
Село Раздольное
Площадь по улице Баймагамбетова в селе Раздольное
5
Село Кожа
Площадь по улице Асанбаева в селе Кожа
6
Село Шили
Площадь по улице Ленина в селе Шили
7
Село Шолаксай
Площадь по улице Целинная в селе Шолаксай
8
Село Уленды
Площадь по улице Атамекен в селе Уленды

Науырзым ауданының аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртiбiн қосымша реттеу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 333 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қазанда № 5929 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2016 жылғы 16 мамырдағы № 22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 16.05.2016 № 22 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10-бабына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртiбiн қосымша реттеу мақсатында Науырзым ауданының аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
аудандық мәслихаттың хатшысы З. Алдажұманова
КЕЛІСІЛДІ
Науырзым ауданының әкімі
_______________ Т. Даиров
17 қыркүйек 2015 жыл
Аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 17 қыркүйектегі
№ 333 шешіміне қосымша
Науырзым ауданының аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары
р/р
Елді мекендердің
атаулары
Бейбіт жиналыстар, митингілер,
шерулер, пикеттер мен
демонстрациялар өткізу орындары
1
Буревестник ауылдық округі
Буревестник ауылындағы орталық алаң
2
Қарамеңді ауылдық округі
Қарамеңді ауылындағы Шақшақ Жәнібек көшесіндегі орталық алаң
3
Дәмді ауылдық округі
Дәмді ауылындағы Байтұрсынов көшесіндегі алаң
4
Раздольное ауылы
Раздольное ауылындағы Баймағамбетов көшесіндегі алаң
5
Қожа ауылы
Қожа ауылындағы Асанбаев көшесіндегі алаң
6
Шилі ауылы
Шилі ауылындағы Ленин көшесіндегі алаң
7
Шолақсай ауылы
Шолақсай ауылындағы Целинная көшесіндегі алаң
8
Өлеңді ауылы
Өлеңді ауылындағы Атамекен көшесіндегі алаң