О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 246 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 20 марта 2015 года № 262. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 марта 2015 года № 5455
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 246 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5278, опубликовано 22 января 2015 года в газете "Маяк") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 305 204,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 573 373,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 840,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 400,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 721 591,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 307 127,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 286,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 64 514,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 228,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 52 209,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52 209,1 тысяч тенге.";
подпункт 4) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"4) выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемого из местного бюджета;";
подпункт 5) пункта 3 указанного решения исключить;
пункт 3 указанного решения дополнить подпунктами 8)9) следующего содержания:
"8) содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;
9) содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса.";
подпункт 2) пункта 5 указанного решения исключить;
пункт 6 указанного решения дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) оплату широкополосного Интернета в рамках программы системы электронного обучения;";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 246 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 262 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 наурызда № 5455 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 246 "2015–2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5278 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда "Маяк" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 305 204,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 573 373,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 840,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 6 400,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 721 591,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 307 127,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 50 286,0 мың теңге, оның iшiнде: бюджеттiк кредиттер – 64 514,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 14 228,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -52 209,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52 209,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 5) тармақшасы алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 3-тармағы мынадай мазмұндағы 8)9) тармақшалармен толықтырылсын:
"8) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға;
9) жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағының 2) тармақшасы алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 6-тармағы мына мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) электрондық оқыту жүйесі бағдарламасының шеңберінде кең жолақты Ғаламторға төлеуге;";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.