О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 13 апреля 2015 года № 270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 мая 2015 года № 5602. Утратило силу решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 18 января 2016 года № 333
Сноска. Утратило силу решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 18.01.2016 № 333 (вводится в действие с момента принятия).
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога и ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель пятидесятой,
внеочередной сессии
М. Гривко
Секретарь
районного маслихата
С. Жолдыбаев

Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 270 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 мамырда № 5602 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 333 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 18.01.2016 № 333 шешімімен (қабылданған сәттен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы кодексінің 387-бабының 1-1-тармағына, 444-бабының 1-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Елуінші, кезектен тыс
сессияның төрайымы
М. Гривко
Аудандық мәслихат хатшысы
С. Жолдыбаев