О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 246 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 18 августа 2015 года № 292. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 августа 2015 года № 5817
В соответствии со статьями 104109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 246 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5278, опубликовано 22 января 2015 года в газете "Маяк") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 188 861,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 573 373,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 840,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 400,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 605 248,6 тысяч тенге;
2) затраты – 3 211 067,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 286,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 64 514,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 228,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 72 491,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72 491,7 тысяч тенге.";
подпункты 1)5) пункта 6 указанного решения исключить;
пункт 6 указанного решения дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
"8) приобретение учебного пособия "Подарок первокласснику от Президента Республики Казахстан "Менің Отаным – Қазақстан. Моя родина - Казахстан".";
дополнить указанное решение пунктами 10-1 и 10-2 следующего содержания:
"10-1. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, поселком, сельскими округами Тарановского района на 2015 год согласно приложению 6 к настоящему решению.";
"10-2. Утвердить резерв местного исполнительного органа Тарановского района на 2015 год в сумме 7 500,0 тысяч тенге.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель пятьдесят пятой,
внеочередной сессии                        А. Мадибаев
Секретарь районного маслихата              С. Жолдыбаев
СОГЛАСОВАНО
Исполняющая
обязанности руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"
_______________ Т. Кузьмина
18 августа 2015 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 18 августа 2015 года № 292
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 246
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 246 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 292 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 тамызда № 5817 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104109-баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 246 "2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5278 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда "Маяк" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 188 861,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 573 373,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 840,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 6 400,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 605 248,6 мың теңге;
2) шығындар – 3 211 067,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 50 286,0 мың теңге, оның iшiнде: бюджеттiк кредиттер – 64 514,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 14 228,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -72 491,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 72 491,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағының 1)5) тармақшалары алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 6-тармағы мына мазмұндағы 8) тармақшамен толықтырылсын:
"8) "Қазақстан Республикасы Президентінен "Менің Отаным - Қазақстан. Моя Родина – Казахстан" атты бірінші сынып оқушысына сыйлық" оқу құралын сатып алуға.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 10-1 және 10-2-тармақтармен толықтырылсын:
"10-1. Осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің 2015 жылға арналған Таран ауданының ауылдары, кенті, ауылдық округтері арасында бөлінуі бекітілсін.";
"10-2. Таран ауданы жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 7 500,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Елу бесінші, кезектен тыс
сессияның төрағасы                         А. Мәдибаев
Аудандық мәслихат хатшысы                  С. Жолдыбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушысы
_______________ Т. Кузьмина
18 тамыз 2015 жыл
Мәслихаттың
2015 жылғы 18 тамыздағы
№ 292 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 246 шешіміне 1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер