Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации
Постановление акимата Тарановского района Костанайской области от 16 сентября 2015 года № 220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 октября 2015 года № 5927.
Сноска. В преамбуле и по всему тексту постановления словосочетания "Тарановского района", "Тарановской районной избирательной комиссией" заменены на "района Беимбета Майлина", "избирательной комиссией района Беимбета Майлина" постановлением акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 09.04.2020 № 77 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района Беимбета Майлина ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с избирательной комиссией района Беимбета Майлина (по согласованию) определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Тарановского района от 16 февраля 2011 года № 87 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-18-130, опубликовано 18 февраля 2011 года в газете "Маяк").
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Утеулин
СОГЛАСОВАНО
Председатель Тарановской районной
избирательной комиссии
________________ Н. Руднева
Приложение
к постановлению акимата
района Беимбета Майлина
от 16 сентября 2015 года
№ 220
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации

Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 220 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 қазанда № 5927 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының кіріспесінде және барлық мәтін бойынша "Таран ауданының", "Таран аудандық сайлау комиссиясымен" сөз тіркестері "Бейімбет Майлин ауданының", "Бейімбет Майлин ауданы сайлау комиссиясымен" деп ауыстырылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 09.04.2020 № 77 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңы 28-бабының 6- тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес Бейімбет Майлин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Бейімбет Майлин ауданы сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп сайлау алдындағы үгіт жүргізуге барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасының Президентігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі мен Мәслихаттар депутаттығына үміткерлер үшін, үгіт баспа материалдарын орналастыруға орындарды анықтау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-18-130 тіркелген, 2011 жылғы 18 ақпанда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) 2011 жылғы 16 ақпандағы № 87 Таран ауданы әкімдігі қауылысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Өтеулин
КЕЛІСІЛДІ
Таран аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
_________________ Н. Руднева
Бейімбет Майлин
ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 220 қаулысына
қосымша
Сайлау алдындағы үгітті жүргізуге барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар