О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 246 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 20 октября 2015 года № 310. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 октября 2015 года № 5947
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 246 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5278, опубликовано 22 января 2015 года в газете "Маяк") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 188 921,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 569 113,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 740,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9 760,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 605 308,8 тысяч тенге;
2) затраты – 3 211 127,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 286,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 64 514,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 228,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 72 491,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72 491,7 тысяч тенге.";
подпункт 2) пункта 6 указанного решения исключить;
пункт 6 указанного решения дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) проведение ветеринарных мероприятий по профилактике энзоотических болезней животных.";
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель пятьдесят седьмой,
внеочередной сессии                        А. Мадибаев
Секретарь районного маслихата              С. Жолдыбаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Тарановского района"
______________ В. Ересько
20 октября 2015 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 октября 2015 года
№ 310
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 246 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2015 жылғы 20 қазандағы № 310 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қазанда № 5947 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 246 "2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5278 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарда "Маяк" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 188 921,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 569 113,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 740,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9 760,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 605 308,8 мың теңге;
2) шығындар – 3 211 127,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 50 286,0 мың теңге, оның iшiнде: бюджеттiк кредиттер – 64 514,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 14 228,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -72 491,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 72 491,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағының 2) тармақшасы алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 6-тармағы мына мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) жануарлардың энзоотиялық ауруларын алдын алу бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге.";
көрсетілген шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Елу жетінші, кезектен тыс
сессияның төрағасы                         А. Мәдибаев
Аудандық мәслихат хатшысы                  С. Жолдыбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Таран ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_______________ В. Ересько
20 қазан 2015 жыл
Мәслихаттың
2015 жылғы 20 қазандағы
№ 310 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың