О внесении изменений и дополнения в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 341/48 "О бюджете города Павлодара на 2015 – 2017 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 4 ноября 2015 года № 430/59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 ноября 2015 года № 4795
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 341/48 "О бюджете города Павлодара на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4258, опубликовано в газете "Шаһар" 23 января 2015 года № 3, 30 января 2015 года № 4, 6 февраля 2015 года № 5, и в газете "Версия" 19 января 2015 года № 2, 26 января 2015 года № 3, 2 февраля 2015 года № 4, 9 февраля 2015 года № 5) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "39 669 695" заменить цифрами "38 818 648";
цифры "29 107 112" заменить цифрами "28 608 645";
цифры "209 951" заменить цифрами "244 686";
цифры "2 607 370" заменить цифрами "2 229 055";
цифры "7 745 262" заменить цифрами "7 736 262";
в подпункте 2) цифры "40 889 984" заменить цифрами "40 378 161";
в подпункте 4) слова "равно нулю" заменить цифрами и словами "339 224 тысячи тенге";
дополнить абзацем следующего содержания:
"поступления от продажи финансовых активов государства –339 224 тысячи тенге;";
в пункте 3 цифры "261 456" заменить цифрами "140 430";

Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 341/48 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2015 жылғы 4 қарашадағы № 430/59 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 қарашада № 4795 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Павлодар қаласының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 341/48 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4258 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 3, 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 4, 2015 жылғы 6 ақпандағы № 5 "Шаһар" газетінде және 2015 жылғы 19 қаңтардағы № 2, 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 3, 2015 жылғы 2 ақпандағы № 4, 2015 жылғы 9 ақпандағы № 5 "Версия" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"39 669 695" сандары "38 818 648" сандарымен ауыстырылсын;
"29 107 112" сандары "28 608 645" сандарымен ауыстырылсын;
"209 951" сандары "244 686" сандарымен ауыстырылсын;
"2 607 370" сандары "2 229 055" сандарымен ауыстырылсын;
"7 745 262" сандары "7 736 262" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "40 889 984" сандары "40 378 161" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада "нөлге тең" сөздері "339 224 мың теңге" сандары және сөздерімен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 339 224 мың теңге;";
3-тармақта "261 456" сандары "140 430" сандарымен ауыстырылсын;