О внесении изменения в постановление акимата города Павлодара от 26 марта 2015 года № 373/6 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год по городу Павлодару"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 29 октября 2015 года № 1362/20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 ноября 2015 года № 4812. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмом акимата города Павлодара Павлодарской области от 29 февраля 2016 года N 2314/1-06/191)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмом акимата города Павлодара Павлодарской области от 29.02.2016 N 2314/1-06/191).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы "Павлодар қаласы бойынша 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 373/6 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 29 қазандағы № 1362/20 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қарашада № 4812 болып тіркелді. Күші жойылды - қолданыс мерзімінің аяқталуына байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы N 2314/1-06/191 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданыс мерзімінің аяқталуына байланысты (Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 29.02.2016 N 2314/1-06/191 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңыңың 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1)-тармақшасына сәйкес Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Внести в постановление акимата города Павлодара от 26 марта 2015 года № 373/6 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год по городу Павлодар" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4420, опубликованно от 26 марта 2015 года в газете "Версия") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы "Павлодар қаласы бойынша 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 373/6 қаулысына өзгерістер енгізу туралы (№ 4420 нөмірінде нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде бекітілген, 2015 жылдың 26 наурызында "Версия" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қауылының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Б. Бакауов
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара
от "29" октября 2015 года
№ 1362/20
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования
и родительской платы в дошкольных организациях города Павлодар
на 2015 год
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц, (средняя в тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц, тенге
Средняя стоимость на одного воспитанника в месяц не менее (в тенге)
1
2
3
4
5
6
1
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад №1 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
232
(местный бюджет) (республиканский бюджет)
13816
952
до 3-х лет ─ 8173
от 3-7 лет ─ 9577
13816
952
2
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 2 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара 4
206
(республиканский бюджет) (местный бюджет) 140 (местный бюджет) (республиканский бюджет)
11327
83
16146
1208
до 3-х лет ─ 8173
от 3-7 лет ─ 9577
11327
83
16146
1208
3
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 3 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
280
(местный бюджет) (республиканский бюджет)
14162
1048
до 3-х лет ─ 8173
от 3-7 лет ─ 9577
14162
1048
4
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 4 города Павлодара отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
236
(местный бюджет) (республиканский бюджет)
13541
1017
до 3-х лет ─ 8173
от 3-7 лет ─ 9577
13541
1017
5
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 5 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
340
(местный бюджет) (республиканский бюджет)
12546
1134
до 3-х лет ─ 8173
от 3-7 лет ─ 9577
12546
1134
6
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 6 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
298
(местный бюджет) (республиканский бюджет)
13260
1023
до 3-х лет ─ 8173
от 3-7 лет ─ 9577
13260
1023
7
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 7 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
320
(местный бюджет) (республиканский бюджет)
14430
1049
до 3-х лет ─ 8173
от 3-7 лет ─ 9577
14430
1049
8
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 8 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
200
(местный бюджет) (республиканский бюджет)
14106
1092
до 3-х лет ─ 8173
от 3-7 лет ─ 9577
14106
1092
9
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 9 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
170
(местный бюджет) (республиканский бюджет)
15917
1375
до 3-х лет ─ 8173
от 3-7 лет ─ 9577
15917
1375
10
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 10 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
387
(местный бюджет) (республиканский бюджет)
12504
959
до 3-х лет ─ 8173
от 3-7 лет ─ 9577
12504
959
11
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 11 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
379
(местный бюджет) (республиканский бюджет)
12938
920
до 3-х лет ─ 8173
от 3-7 лет ─ 9577
12938
920
12
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 12 с государственным языком обучения" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
170
(местный бюджет) (республиканский бюджет)
14644
1032
до 3-х лет ─ 8173
от 3-7 лет ─ 9577
14644
1032
13
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детский сад № 14 города Павлодара коррекционного типа для детей с нарушениями речи" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
100
(местный бюджет) (республиканский бюджет)
26320
1902
-
35230
1902
14
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 15 поселка Ленинский" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
150
(местный бюджет) (республиканский бюджет)
15806
1192
до 3-х лет ─ 8173
от 3-7 лет ─ 9577
15806
1192
15
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 16 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
347
(местный бюджет) (республиканский бюджет)
13252
1102
до 3-х лет ─ 8173
от 3-7 лет ─ 9577
13252
1102
16
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 17 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
163
(местный бюджет) (республиканский бюджет)
15597
1140
до 3-х лет ─ 8173
от 3-7 лет ─ 9577
15597
1140
17
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 18 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
148
(республиканский бюджет) (местный бюджет)
18514
132
до 3-х лет ─ 8173
от 3-7 лет ─ 9577
18514
132
18
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 19 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
220
(местный бюджет) (республиканский бюджет)
14170
1037
до 3-х лет ─ 8173
от 3-7 лет ─ 9577
14170
1037
19
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 20 села Кенжеколь" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
170
(местный бюджет) (республиканский бюджет)
18003
1218
до 3-х лет ─ 8173
от 3-7 лет ─ 9577
18003
1218
20
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 21 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
251
(республиканский бюджет) (местный бюджет)
16292
114
до 3-х лет ─ 8173
от 3-7 лет ─ 9577
16292
114
21
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 22 санаторного типа для тубинфицированных детей города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
185
(республиканский бюджет) (местный бюджет)
29166
487
-
29166
9441
22
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 23 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
335
(республиканский бюджет) (местный бюджет)
15417
89
до 3-х лет ─ 8173
от 3-7 лет ─ 9577
15417
89
23
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 24 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
155
(республиканский бюджет) (местный бюджет)
16332
1135
до 3-х лет ─ 8173
от 3-7 лет ─ 9577
16332
1135
24
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 25 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
260
(местный бюджет) (республиканский бюджет)
25312
1773
-

2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Б. Бақауов
Павлодар қаласы әкімдігінің
2015 жылғы "29" қазандағы
№ 1362/20 қаулысына
қосымша
Павлодар қаласы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және
ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Р/с
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атаулары
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны,
Мектепке дейінгі ұйымдарда айына жан басына қаржыландырудың мөлшері, (орташа те ңгеде)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ананың айына ақы төлеу мөлшері, теңге
Бір тәрбиеленушіге айына орташа құны
1
2
3
4
5
6
1
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 1 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
232 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
13816 952
3 жасқа дейін ─ 8173 3-тен 7 жасқа дейін ─ 9577
13816 952
2
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 2 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
206 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет) 140 (республикалық бюджет) (жергілікті бюджет)
11327 83 16146 1208
3 жасқа дейін ─ 8173 3-тен 7 жасқа дейін ─ 9577
11327 83 16146 1208
3
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласы-ның № 3 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
280 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
14162 1048
3 жасқа дейін ─ 8173 3-тен 7 жасқа дейін ─ 9577
14162 1048
4
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 4 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
236 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
13541 1017
3 жасқа дейін ─ 8173 3-тен 7 жасқа дейін ─ 9577
13541 1017
5
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 5 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
340 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
12546 1134
3 жасқа дейін ─ 8173 3-тен 7 жасқа дейін ─ 9577
12546 1134
6
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 6 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
298 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
13260 1023
3 жасқа дейін ─ 8173 3-тен 7 жасқа дейін ─ 9577
13260 1023
7
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 7 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
320 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
14430 1049
3 жасқа дейін ─ 8173 3-тен 7 жасқа дейін ─ 9577
14430 1049
8
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 8 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
200 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
14106 1092
3 жасқа дейін ─ 8173 3-тен 7 жасқа дейін ─ 9577
14106 1092
9
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 9 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
170 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
15917 1375
3 жасқа дейін ─ 8173 3-тен 7 жасқа дейін ─ 9577
15917 1375
10
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 10 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
387 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
12504 959
3 жасқа дейін ─ 8173 3-тен 7 жасқа дейін ─ 9577
12504 959
11
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 11 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
379 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
12938 920
3 жасқа дейін ─ 8173 3-тен 7 жасқа дейін ─ 9577
12938 920
12
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "№ 12 мемлекеттік тілде оқытатын сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
170 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
14644 1032
3 жасқа дейін ─ 8173 3-тен 7 жасқа дейін ─ 9577
14644 1032
13
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының сөйлеу қабілеті бұзылған балаларға арналған түзету үлгісіндегі № 14 бала бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны 15506
100 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
26320 1902
-
35230 1902
14
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Ленин кентінің № 15 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
150 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
15806 1192
3 жасқа дейін ─ 8173 3-тен 7 жасқа дейін ─ 9577
15806 1192
15
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 16 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
347 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
13252 1102
3 жасқа дейін ─ 8173 3-тен 7 жасқа дейін ─ 9577
13252 1102
16
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 17 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
163 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
15597 1140
3 жасқа дейін ─ 8173 3-тен 7 жасқа дейін ─ 9577
15597 1140
17
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 18 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
148 (республикалық бюджет) (жергілікті бюджет)
18514 132
3 жасқа дейін ─ 8173 3-тен 7 жасқа дейін ─ 9577
18514 132
18
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 19 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
220 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
14170 1037
3 жасқа дейін ─ 8173 3-тен 7 жасқа
дейін ─ 9577
14170 1037
19
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Кенжекөл ауылының № 20 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
170 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
18003 1218
3 жасқа дейін ─ 8173 3-тен 7 жасқа дейін ─ 9577
18003 1218
20
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 21 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
251 (республикалық бюджет) (жергілікті бюджет)
16292 114
3 жасқа дейін ─ 8173 3-тен 7 жасқа дейін ─ 9577
16292 114
21
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының туберкулез жұқтырған балаларға арналған санаторлық үлгі-дегі № 22 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазы-налық коммуналдық кәсіпорыны
185 (республикалық бюджет) (жергілікті бюджет)
29166 487
-
29166 9441
22
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 23 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
335 (республикалық бюджет) (жергілікті бюджет)
15417 89
3 жасқа дейін ─ 8173 3-тен 7 жасқа дейін ─ 9577
15417 89
23
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 24 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
155 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
16332 1135
3 жасқа дейін ─ 8173 3-тен 7 жасқа дейін ─ 9577
16332 1135
24
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 25 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
260 (жергілікті бюджет) (республикалық бюджет)
25312 1773
-