О внесении изменений в постановление акимата города Павлодара от 10 марта 2015 года № 275/5 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 4 декабря 2015 года № 1573/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 декабря 2015 года № 4843
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях определения мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями, акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара от 10 марта 2015 года № 275/5 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4363, опубликовано 19 марта 2015 года в газете "Звезда Прииртышья" № 30, 19 марта 2015 года в газете "Сарыарқа самалы" № 30) следующие изменения:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города.

Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы "Үгіттеу жөніндегі материалдарын орналастыру орындарын және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды анықтау туралы" № 275/5 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 1573/24 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 желтоқсанда № 4843 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына сәйкес, сайлаушылармен кездесу үшін үгіттеу жөніндегі баспа материалдарын орналастыру орындарын және үй-жайларды анықтау мақсатында, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы "Үгіттеу жөніндегі материалдарын орналастыру орындарын және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды анықтау туралы" № 275/5 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4363 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 наурызда № 30 "Звезда Прииртышья" газетінде, 2015 жылғы 19 наурызда № 30 "Сарыарқа самалы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2-қосымшасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.

стенд возле жилых домов № 91, 93 по улице Целинная (на углу улицы Щедрина, возле магазина "Голливуд")
1
26
стенд возле жилого дома № 15 по улице Камзина (на автобусной остановке)
1
27
стенд по улице Суворова (на автобусной остановке "Мебельная фабрика")
1
28
стенд на пересечении улиц Академика Чокина - 1 Мая
1
29
стенд возле жилого дома № 40 по улице Естая (возле здания Павлодарского областного филиала акционерного общества "Народный банк Казахстана")
1
30
стенд возле жилого дома № 288 по улице 1 Мая (возле рынка "Асыл")
1
31
стенды по улице Академика Сатпаева (на автобусной остановке "Центральный универсальный магазин")
2
32
стенд по улице М. Исиналиева (возле здания Павлодарского педагогического колледжа имени Бейсена Ахметова)
1
33
стенд по улице Академика Чокина (на территории речного вокзала)
1
34
стенд возле жилого дома № 23/1 по улице Академика Чокина (возле здания Павлодарского областного филиала акционерного общества "Народный банк Казахстана")
1
35
стенд по улице Академика Чокина (на автобусной остановке "Пионерская")
1
36
стенд по улице Ломова (на автобусной остановке "Павлодарский государственный университет имени С. Торайгырова")
1
37
стенд по улице Естая (на автобусной остановке "Дом шахмат")
1
38
стенд возле жилого дома № 42 по улице Кутузова (возле культурно-развлекательного центра "Баянаул")
1
39
стенд возле жилого дома № 168 по улице Камзина
1
40
стенд по улице Кутузова (на автобусной остановке "Магазин Айгуль")
1
41
стенд в поселке Зеленстрой (на автобусной остановке возле магазина по улице Алсеитова, 31)
1
42
стенд возле жилого дома № 89 по улице Кутузова (на углу дома со стороны улицы Толстого)
1
43
стенд возле жилого дома № 174 по улице Кутузова (на автобусной остановке)
1
44
стенд на пересечении улиц Камзина - Ломова (возле здания Павлодарского областного филиала акционерного общества "Народный банк Казахстана")
1
45
стенд по улице Академика Чокина (возле государственного учреждения "Областной казахско-турецкий лицей-интернат для одаренных юношей")
1
46
стенд по улице Кутузова (на автобусной остановке "Жаяу Мусы")
1
47
стенд по улице Кутузова (на автобусной остановке "Дачи - 1")
1
48
стенд возле жилого дома № 364 по улице Камзина
1
49
стенд возле здания по улице Майры, 27/1 (возле здания Павлодарского областного филиала акционерного общества "Казпочта")
1
50
стенд возле жилого дома № 19 по улице Майры (на автобусной остановке "Майры")
1
51
стенд по улице Амангельды (на автобусной остановке "2 Южная")
1
52
стенд возле коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная детская больница" (на автобусной остановке "Областная детская больница")
1
53
стенд по улице Ломова (на автобусной остановке "Инновационный Евразийский университет")
1
54
стенд возле жилого дома № 170 по улице Кутузова (возле парикмахерской "Волшебница")
1
55
стенд по улице Ткачева возле филиала автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" "Назарбаев Интеллектуальная школа химико-биологического направления города Павлодар" (на автобусной остановке)
1
56
стенд по улице Бекхожина (на трамвайной остановке "Микрорайон Усольский")
1
57
стенд по улице Дерибаса (на автобусной остановке "Телестудия")
1
58
стенд по улице Чкалова (возле жилого дома № 41 по улице Запорожская)
1
59
стенд по улице Академика Сатпаева (на автобусной остановке "Академика Чокина")
1
60
стенды по улице Академика Чокина (на автобусной остановке "Павлодарский государственный университет имени С. Торайгырова")
2
61

Целинная көшесіндегі № 91, 93 тұрғын үйлердің жанындағы стенд (Щедрин көшесінің бұрышында, "Голливуд" дүкенінің жанында)
1
26
Қамзин көшесіндегі № 15 тұрғын үйдің жанындағы стенд (автобус аялдамасында)
1
27
Суворов көшесіндегі стенд ("Жиһаз фабрикасы" автобус аялдамасында)
1
28
Академик Шөкин - 1 Май көшелерінің қиылысындағы стенд
1
29
Естай көшесіндегі № 40 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Қазақстан Халық банкі" акционерлік қоғамы Павлодар облыстық филиалы ғимаратының жанында)
1
30
1 Май көшесіндегі № 288 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Асыл" базарының жанында)
1
31
Академик Сәтбаев көшесіндегі стендтер ("Орталық әмбебап дүкені" автобус аялдамасында)
2
32
М. Исиналиев көшесіндегі стенд (Бейсен Ахметов атындағы Павлодар педагогикалық колледжі ғимаратының жанында)
1
33
Академик Шөкин көшесіндегі стенд (өзен вокзалының аумағында)
1
34
Академик Шөкин көшесіндегі № 23/1 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Қазақстан Халық банкі" акционерлік қоғамы Павлодар облыстық филиалы ғимаратының жанында)
1
35
Академик Шөкин көшесіндегі стенд ("Пионерская" автобус аялдамасында)
1
36
Ломов көшесіндегі стенд ("С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті" автобус аялдамасында)
1
37
Естай көшесіндегі стенд ("Шахмат үйі" автобус аялдамасында)
1
38
Кутузов көшесіндегі № 42 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Баянауыл" мәдени-сауық орталығының жанында)
1
39
Қамзин көшесіндегі № 168 тұрғын үйдің жанындағы стенд
1
40
Кутузов көшесіндегі стенд ("Айгүл дүкені" автобус аялдамасында)
1
41
Зеленстрой кентіндегі стенд (Әлсейітов көшесі, 31 бойынша дүкеннің жанындағы автобус аялдамасында)
1
42
Кутузов көшесіндегі № 89 тұрғын үйдің жанындағы стенд (Толстой көшесі жағынан үйдің бұрышында)
1
43
Кутузов көшесіндегі № 174 тұрғын үйдің жанындағы стенд (автобус аялдамасында)
1
44
Қамзин - Ломов көшелерінің қиылысындағы стенд ("Қазақстан Халық банкі" акционерлік қоғамы Павлодар облыстық филиалы ғимаратының жанында)
1
45
Академик Шөкин көшесіндегі стенд ("Дарынды ер балаларға арналған облыстық қазақ-түрік лицей-интернаты" мемлекеттік мекемесінің жанында)
1
46
Кутузов көшесіндегі стенд ("Жаяу Мұса" автобус аялдамасында)
1
47
Кутузов көшесіндегі стенд ("Дачи-1" автобус аялдамасында)
1
48
Қамзин көшесіндегі № 364 тұрғын үйдің жанындағы стенд
1
49
Майра көшесі, 27/1 бойынша ғимаратының жанындағы стенд ("Қазпошта" акционерлік қоғамы Павлодар облыстық филиалы ғимаратының жанында)
1
50
Майра көшесіндегі № 19 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Майра" автобус аялдамасында)
1
51
Амангелді көшесіндегі стенд ("2 Южная" автобус аялдамасында)
1
52
"Павлодар облыстық балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны жанындағы стенд ("Облыстық балалар ауруханасы" автобус аялдамасында)
1
53
Ломов көшесіндегі стенд ("Инновациялық Еуразиялық университеті" автобус аялдамасында)
1
54
Кутузов көшесіндегі № 170 тұрғын үйдің жанындағы стенд ("Волшебница" шаштаразының жанында)
1
55
Ткачев көшесіндегі "Павлодар қаласы химия-биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі" "Назарбаев Зияткерлік мектептер" дербес білім беру ұйымы филиалының жанындағы стенд (автобус аялдамасында)
1
56
Бекқожин көшесіндегі стенд ("Усолка шағын ауданы" трамвай аялдамасында)
1
57
Дерибас көшесіндегі стенд ("Телестудия" автобус аялдамасында)
1
58
Чкалов көшесіндегі стенд (Запорожская көшесіндегі № 41 тұрғын үйдің жанында)
1
59
Академик Сәтбаев көшесіндегі стенд ("Академик Шөкин" автобус аялдамасында)
1
60
Академик Шөкин көшесіндегі стендтер ("С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті" автобус аялдамасында)
2
61

стенд возле жилого дома № 120 по улице Лермонтова (на автобусной остановке "Школа № 5")
1
62
стенд на пересечении улиц Кутузова – Жаяу Мусы (в районе трамвайных путей возле торгового дома "Технодом")
1
63
стенд по улице Лермонтова возле коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная стоматологическая поликлиника" (на автобусной остановке "Лермонтова")
1
64
стенд по улице 1 Мая возле государственного учреждения "Специальная общеобразовательная школа-интернат № 4 города Павлодара" (на автобусной остановке "Затонский рынок")
1
65
стенд по улице Бестужева (на автобусной остановке "Общество слепых")
1
66
стенд возле жилого дома № 10 по улице Ворушина (на автобусной остановке)
1
67
стенд в поселке Жанааул (на автобусной остановке возле магазина "Дос" по улице 6 Жанааульская, 6)
1
68
стенд в поселке Железнодорожников (возле филиала государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 43 города Павлодара" по улице Кленовая, 90)
1
село Мойылды
69
стенды возле жилого дома № 5 по улице Центральная
2
70
стенд возле жилого дома № 9 по улице Центральная
1
71
стенд по улице Центральная (на автобусной остановке "Конечная")
1
Кенжекольский сельский округ
72
стенд по улице Парковая (возле государственного коммунального казенного предприятия "Культурно-досуговый центр аппарата акима Кенжекольского сельского округа города Павлодара, акимата города Павлодара")
1
73
стенд по улице Дружбы (на автобусной остановке "Дружбы")
1
74
стенд по улице Кенжекольская (на автобусной остановке "Мини-маркет")
1
село Павлодарское
75
стенд по улице Советская (возле здания Павлодарского областного филиала акционерного общества "Казпочта")
1
поселок Ленинский
76
стенд по улице Макаренко (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Ясли-сад № 15 города Павлодара")
1
77
стенд по улице Макажанова (возле здания магазина "Гастроном")
1
село Жетекши
78
стенд по улице М. Ауэзова (возле государственного коммунального казенного предприятия "Культурно-досуговый центр аппарата акима села Жетекши")
1
Приложение 2
к постановлению акимата
города Павлодара от "4"
декабря 2015 года № 1573/24
Перечень помещений для проведения встреч с избирателями
№ п/п
Наименование организации
Адрес расположения
город Павлодар
1.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детский культурно-досуговый центр "Коло" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодар
город Павлодар, улица Ленина, 156
2
Государственное казенное коммунальное предприятие "Культурно-досуговый центр имени К. Абусеитова" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодар
город Павлодар, улица Катаева, 44
3
Коммунальное государственное учреждение "Қоғамдық келісім" аппарата акима Павлодарской области, концертный зал "Достық"
город Павлодар, улица Торайгырова, 48
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Областной центр народного творчества и культурно-досуговой деятельности "Шанырак" управления культуры, архивов и документации Павлодарской области, акимата Павлодарской области
город Павлодар, улица Кутузова, 1
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара (малый зал)
город Павлодар, площадь Конституции, 1
6
Коммунальное государственное учреждение "Областная объединенная универсальная научная библиотека имени С. Торайгырова" управления культуры, архивов и документации Павлодарской области, акимата Павлодарской области
город Павлодар, улица Академика Сатпаева, 104
7
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный педагогический институт" (учебный корпус № 5)
город Павлодар, улица Торайгырова, 58
8
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный университет имени С. Торайгырова (главный корпус)
город Павлодар, улица Ломова, 64
9
Товарищество с ограниченное ответственностью "Инновационный Евразийский университет"

Лермонтов көшесіндегі № 120 тұрғын үйінің жанындағы стенд ("№ 5 мектеп" авобус аялдамасында)
1
62
Кутузов – Жаяу Мұса көшелерінің қиылысындағы стенд ("Технодом" сауда үйінің жанындағы трамвай жолдары аумағында)
1
63
Лермонтов көшесіндегі "Павлодар облыстық стоматологиялық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ("Лермонтов" автобус аялдамасында)
1
64
1 Май көшесіндегі "Павлодар қаласы № 4 арнайы жалпы орта білім беру мектеп-интернаты" мемлекеттік мекемесінің жанындағы стенд ("Затон базары" автобус аялдамасында)
1
65
Бестужев көшесіндегі стенд ("Соқырлар қоғамы" автобус аялдамасында)
1
66
Ворушин көшесіндегі № 10 тұрғын үйдің жанындағы стенд (автобус аялдамасында)
1
67
Жаңаауыл кентіндегі стенд (6 Жаңаауыл көшесі, 6 бойынша "Дос" дүкенінің жанындағы автобус аялдамасында)
1
68
Теміржолшылар кентіндегі стенд (Кленовая көшесі, 90 бойынша "Павлодар қаласы № 43 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі филиалының жанында)
1
Мойылды ауылы
69
Центральная көшесіндегі № 5 тұрғын үйдің жанындағы стендтер
2
70
Центральная көшесіндегі № 9 тұрғын үйдің жанындағы стенд
1
71
Центральная көшесіндегі стенд ("Конечная" автобус аялдамасында)
1
Кенжекөл ауылдық округі
72
Парковая көшесіндегі стенд ("Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы Кенжекөл ауылдық округі әкімінің аппаратының Мәдени ойын-сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны жанында)
1
73
Дружба көшесіндегі стенд ("Дружба" автобус аялдамасында)
1
74
Кенжекөл көшесіндегі стенд ("Мини-маркет" автобус аялдамасында)
1
Павлодар ауылы
75
Советская көшесіндегі стенд ("Қазпошта" акционерлік қоғамы Павлодар облыстық филиалы ғимаратының жанында)
1
Ленин кенті
76
Макаренко көшесіндегі стенд ("Павлодар қаласының № 15 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында)
1
77
Мақажанов көшесіндегі стенд ("Гастроном" дүкені ғимаратының жанында)
1
Жетекші ауылы
78
М. Әуезов көшесіндегі стенд ("Жетекші ауылы әкімі аппаратының Мәдени ойын-сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны жанында)
1
Павлодар қаласы әкімдігінің
2015 жылғы "4" желтоқсандағы
№ 1573/24 қаулысына
2-қосымша
Сайлаушылармен кездесулерді өткізуге
арналған үй-жайлар тізбесі
№ р/с
Ұйымның атауы
Орналасқан мекенжайы
Павлодар қаласы
1
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Колос" балалар мәдениет ойын–сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Павлодар қаласы, Ленин көшесі, 156
2
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Қ. Әбусейітов атындағы мәдени–сауық орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Павлодар қаласы, Катаев көшесі, 44
3
Павлодар облысы әкімі аппаратының "Қоғамдық келісім" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Достық" концерт залы
Павлодар қаласы,
Торайғыров көшесі, 48
4
Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының "Шаңырақ" облыстық халық шығармашылығы және мәдени-сауық қызметі орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Павлодар қаласы, Кутузов көшесі, 1
5
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (кіші зал)
Павлодар қаласы, Конституция алаңы, 1
6
Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының "С. Торайғыров атындағы облыстық біріктірілген әмбебап ғылыми кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Павлодар қаласы, Академик Сәтбаев көшесі, 104
7
"Павлодар мемлекеттік педагогикалық институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (№ 5 оқу корпусы)
Павлодар қаласы, Торайғыров көшесі, 58
8
"С. Торайғыров атындағы Павлодар мемлекеттік университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бас корпусы)
Павлодар қаласы, Ломов көшесі, 64
9
"Инновациялық Еуразия университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

город Павлодар, улица М. Горького, 102/4
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский областной драматический театр имени А.П. Чехова" управления культуры, архивов и документации Павлодарской области, акимата Павлодарской области (малый зал)
город Павлодара, улица Ленина, 166
11
Государственное учреждение "Централизованная библиотечная система города Павлодара" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара, Центральная городская библиотека имени Павла Васильева

Павлодар қаласы, М. Горький көшесі, 102/4
10
Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының "А.П. Чехов атындағы Павлодар облыстық драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (кіші зал)
Павлодар қаласы, Ленин көшесі, 166
11
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Павлодар қаласының орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесі, Павел Васильев атындағы орталық қалалық кітапханасы

город Павлодар, улица Торайгырова, 44/1
12
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец школьников имени М.М. Катаева" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области (малый зал)
город Павлодар, улица 1 Мая, 27
Кенжекольский сельский округ
13
Государственное коммунальное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр аппарата акима Кежекольского сельского округа города Павлодара, акимата города Павлодара"
село Кежеколь, улица Парковая, 17
село Мойылды
14
Государственное учреждение "Основная общеобразовательная школа № 38 города Павлодара"
село Мойылды, улица Абая, 1
Село Павлодарское
15
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детско-молодежный центр спорта" отдела физической культуры и спорта города Павлодара, акимата города Павлодара" Детско-молодежный клуб "Нуртас"
село Павлодарское, улица Заводская, 1
село Жетекши
16
Государственное коммунальное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр аппарата акима села Жетекши"
село Жетекши, улица М. Ауэзова, 15
Поселок Ленинский
17
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры имени Жаяу Мусы"
Поселок Ленинский, улица Павлодарская, 53А

Павлодар қаласы, Торайғыров көшесі, 44/1
12
Павлодар облысы білім беру басқармасы "М.М. Катаев атындағы оқушылар сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (кіші зал)
Павлодар қаласы, 1 Май көшесі, 27
Кенжекөл ауылдық округі
13
"Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы Кенжекөл ауылдық округі әкімінің аппаратының Мәдени ойын-сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Кенжекөл ауылы, Парковая көшесі, 17
Мойылды ауылы
14
"Павлодар қаласы № 38 жалпы негізгі білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Мойылды ауылы, Абай көшесі, 1
Павлодар ауылы
15
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Балалар-жастар спорт орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Нұртас" балалар-жастар клубы
Павлодар ауылы, Заводская көшесі, 1
Жетекші ауылы
16
"Жетекші ауылы әкімі аппаратының Мәдени ойын-сауық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Жетекші ауылы, М. Әуезов көшесі, 15
Ленин кенті
17
"Жаяу Мұса атындағы Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Ленин кенті, Павлодарская көшесі, 53А