О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата (XXXXI сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 304/41 "О бюджете города Аксу на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 22 июля 2015 года № 355/47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 августа 2015 года № 4651
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (XXXXI сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 304/41 "О бюджете города Аксу на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4251, опубликованное 9 января 2015 года в газетах "Аксу жолы", "Новый Путь" №1) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8272862" заменить цифрами "8369402";
цифры "5254887" заменить цифрами "5254752";
цифры "72878" заменить цифрами "115243";
цифры "2913897" заменить цифрами "2968207";
в подпункте 2) цифры "8309203" заменить цифрами "8400063";
в подпункте 4):
цифры "23800" заменить цифрами "29480";
цифры "23800" заменить цифрами "29480";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.

Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған XXXXI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 304/41 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 шілдедегі № 355/47 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 тамызда № 4651 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған XXXXI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 304/41 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4251 тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінің № 1 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"8272862" деген сандар "8369402" деген сандармен ауыстырылсын;
"5254887" деген сандар "5254752" деген сандармен ауыстырылсын;
"72878" деген сандар "115243" деген сандармен ауыстырылсын;
"2913897" деген сандар "2968207" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "8309203" деген сандар "8400063" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"23800" деген сандар "29480" деген сандармен ауыстырылсын;
"23800" деген сандар "29480" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.