О внесении изменения в постановление акимата города Аксу от 13 мая 2015 года № 362/5 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в городе Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 15 сентября 2015 года № 765/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 октября 2015 года № 4758

Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 13 мамырдағы “Ақсу қаласында 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 362/5 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 765/9 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қазанда № 4758 болып тіркелді

В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан”, подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года “Об образовании”, акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Аксу от 13 мая 2015 года № 362/5 “Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в городе Аксу” (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4486, опубликованное 5 июня 2015 года в газетах “Ақсу жолы” № 21 и “Новый путь” № 21) внести следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі “Білім туралы” Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 13 мамырдағы “Ақсу қаласында 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы” № 362/5 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4486 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 маусымдағы № 21 “Ақсу жолы” және № 21 “Новый путь” газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы, осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.