О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата (XXXXI сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 304/41 "О бюджете города Аксу на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 22 декабря 2015 года № 394/52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 декабря 2015 года № 4854
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (XXXXI сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 304/41 "О бюджете города Аксу на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4251, опубликованное 9 января 2015 года в газетах "Аксу жолы", "Новый Путь" №1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8320870" заменить цифрами "8275964";
цифры "2951686" заменить цифрами "2906780";
в подпункте 2) цифры "8351531" заменить цифрами "8306625";
в подпункте 3):
цифры "2083705" заменить цифрами "2012608";
цифры "2098096" заменить цифрами "2026999";
в подпункте 5) цифры "-2143846" заменить цифрами "-2072749";
в подпункте 6) цифры "2143846" заменить цифрами "2072749";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Г. Рубцов
Секретарь городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского
городского маслихата
(LII сессия V созыв)

Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған XXXXI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 304/41 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 394/52 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 желтоқсанда № 4854 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған XXXXI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 304/41 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4251 тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінің № 1 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"8320870" деген сандар "8275964" деген сандармен ауыстырылсын;
"2951686" деген сандар "2906780" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "8351531" деген сандар "8306625" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"2083705" деген сандар "2012608" деген сандармен ауыстырылсын;
"2098096" деген сандар "2026999" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-2143846" деген сандар "-2072749" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "2143846" деген сандар "2072749" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Рубцов
Қалалық мәслихат хатшысы М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(V сайланған LII сессия)