Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Экибастуза на 2015 год
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 10 апреля 2015 года № 381/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 апреля 2015 года № 4448. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 31 декабря 2015 года N 24/1-23/1185)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима города Экибастуза Павлодарской области от 31.12.2015 N 24/1-23/1185).
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 5, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Исходя из ситуации на рынке труда и имеющихся бюджетных средств, установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения:
1) молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет;
2) лица, в возрасте старше пятидесяти лет;
3) лица, не работающие более одного года;
4) лица из семей, не имеющих ни одного работающего;
5) лица, прошедшие курсы профессиональной подготовки и переподготовки кадров.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Вербняк

Екібастұз қаласы халқының нысаналы топтарына жататын адамдардың 2015 жылға қосымша тізбесін бекіту туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 381/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 сәуірде № 4448 болып тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімі өтіп кетуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімі аппарат басшысының 2015 жылғы 31 желтоқсандағы N 24/1-23/1185 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімі өтіп кетуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімі аппарат басшысының 31.12.2015 N 24/1-23/1185 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5, 7-баптарына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбек нарығындағы жағдай мен қолда бар бюджет қаражатына қарай нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
2) елу жастан асқан адамдар;
3) бір жылдан аса жұмыс істемейтін адамдар;
4) отбасында бір де бір жұмыс істейтін адамы жоқ тұлғалар;
5) кадрларды кәсіби даярлау және қайта даярлау курстарынан өткен адамдар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының Әкімі А. Вербняк