О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XXXIX очередная сессия V созыва) от 24 декабря 2014 года № 166/39 "О бюджете Актогайского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 10 июля 2015 года № 196/44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 июля 2015 года № 4628. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 8 января 2016 года N 234/54
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 08.01.2016 N 234/54.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XXXIX очередная сессия V созыв) от 24 декабря 2014 года "О бюджете Актогайского района на 2015 - 2017 годы" № 166/39 (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов 14 января 2015 года № 4266, опубликованное 18 января 2015 года в газетах "Ауыл тынысы" № 2, "Пульс села" № 2), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2297652" заменить цифрами "2298060";
цифры "272802" заменить цифрами "276337";
цифры "10136" заменить цифрами "4805";
цифры "880" заменить цифрами "4685";
цифры "2013834" заменить цифрами "2012233";
в подпункте 2) цифры "2303766" заменить цифрами "2304174";
в пункте 4:
цифры "2700" заменить цифрами "8300";
приложение 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Т. Кушваева
Секретарь маслихата Т. Муканов
Приложение 1
к решению Актогайского
районого масхихата
от 10 июля 2015 года № 196/44
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата

Аудандық мәслихаттың (V шақырылған XXXIX кезекті сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 166/39 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 шілдедегі № 196/44 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 шілдеде № 4628 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 қаңтардағы N 234/54 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 08.01.2016 N 234/54 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы (V шақырылған XXXIX кезекті сессиясы) "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 166/39 (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 14 қантардағы № 4266 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 кантардағы № 2 "Ауыл тынысы", № 2 "Пульс села" газеттерінде жариялаған), шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағының:
тармақшасында:
"2297652" сандар "2298060" сандармен ауыстырылсын;
"272802" сандар "276337" сандармен ауыстырылсын;
"10136" сандар "4805" сандармен ауыстырылсын;
"880" сандар "4685" сандармен ауыстырылсын;
"2013834" сандар "2012233" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2303766" сандар "2304174" сандармен ауыстырылсын;
4-тармағының:
"2700" сандар "8300" сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшасы осы шешімнің 1, 2-қосымшасына сәйкес жана редакцияда жазылсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап колданыска енгізіледі.
Сессия торағасы Т. Кушваева
Мәслихат хатшысы Т. Мұқанов
Ақтоғай ауданының
мәслихатының
2015 жылғы 10 шілдедегі
№ 196/44 шешіміне
1- қосымша
Ақтоғай ауданының
мәслихатының