О внесении изменений в решение районного маслихата (XXXIX очередная сессия V созыва) от 24 декабря 2014 года № 166/39 "О бюджете Актогайского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 17 сентября 2015 года № 202/48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 07 октября 2015 года № 4751. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 8 января 2016 года N 234/54
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 08.01.2016 N 234/54.
В соответствии с пунктами 3, 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XXXIX очередная сессия V созыв) от 24 декабря 2014 года № 166/39 "О бюджете Актогайского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов 14 января 2015 года № 4266, опубликованное 18 января 2015 года в газетах "Ауыл тынысы" № 2, "Пульс села" № 2), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2298060" заменить цифрами "2291530";
цифры "276337" заменить цифрами "269652";
цифры "4805" заменить цифрами "4020";
цифры "4685" заменить цифрами "5625";
в подпункте 2):
цифры "2304174" заменить цифрами "2297644";
в подпункте 3):
цифры "38301" заменить цифрами "53191";
цифры "50541" заменить цифрами "65406";
в подпункте 5):
цифры "-44415" заменить цифрами "-59305";
в подпункте 6):
цифры "44415" заменить цифрами "59305";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың (V шақырылған XXXIX кезекті сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 166/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 202/48 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 қазанда № 4751 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 қаңтардағы N 234/54 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 08.01.2016 N 234/54 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 3, 4 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы (V шақырылған XXXIX кезекті сессиясы) № 166/39 "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 14 қаңтардағы № 4266 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 каңтардағы № 2 "Ауыл тынысы", № 2 "Пульс села" газеттерінде жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"2298060" сандар "2291530" сандармен ауыстырылсын;
"276337" сандар "269652" сандармен ауыстырылсын;
"4805" сандар "4020" сандармен ауыстырылсын;
"4685" сандар "5625" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2304174" сандар "2297644" сандармен ауыстырылсын;
3)-тармақшасында:
"38301" сандар "53191" сандармен ауыстырылсын;
"50541" сандар "65406" сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
" -44415" сандар " -59305" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"44415" сандар "59305" сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.