О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 267-5/32 "О бюджете Железинского района на 2015 -2017 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 18 июня 2015 года № 291-5/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 июля 2015 года № 4598
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата (XLII сессия, V созыв) от 26 мая 2015 года № 372/42 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 299/37 "Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы" Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2014 года №267-5/32 "О бюджете Железинского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 января 2015 года за № 4265, опубликованное в районных газетах "Родные просторы", "Туған өлке" от 24 января 2015 года № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2913306" заменить цифрами "2911794"
цифры "2357289" заменить цифрами "2355777";
в подпункте 2) цифры "2919751" заменить цифрами "2918239";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015года.
Председатель сессии
районного маслихата О. Джумалинов
Секретарь районного маслихата В. Крутиков
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
от 18 июня 2015 года №291-5/37
(XXXVI (очередная) сессия,
V созыв)
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
(XXXII (очередная) сессия,
V созыв) от 25 декабря
2014 года № 267-5/32
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Всего (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 267-5/32 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 маусымдағы № 291-5/37 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 шілдеде № 4598 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған XLII сессиясы) 2015 жылғы 26 мамырдағы "Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 299/37 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 372/42 шешіміне сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 14 қаңтарда № 4265 болып тіркелген, аудандық "Родные просторы", "Туған өлке" газеттерінің 2015 жылғы 24 қаңтардағы № 3 сандарында жарияланған) № 267-5/32 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"2913306" сандары "2911794" сандарымен ауыстырылсын;
"2357289" сандары "2355777" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2919751" сандары "2918239" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы О. Джумалинов
Аудандық мәслихаттың хатшысы В. Крутиков
Железинка аудандық
мәслихатының (V сайланған
XXXVII (кезекті) сессиясы)
2015 жылғы 18 маусымдағы
№ 291-5/37 шешіміне
1-қосымша
Железинка аудандық
мәслихатының (V сайланған
XXXII (кезекті) сессиясы)
2014 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 267-5/32 шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Барлығы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Алакольский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елді мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Өзгелер
9
Өзгелер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Алакөл селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, село, селолық округ әкімінің аппараты